RENDEROVÁNÍ V SONY VEGAS PRO 12

Odpovědět
Delikal

Dobrý den mám problém s Vegasem, když něco renderuji video například o délce 6 minut na HD settings pro youtube tak se často stáva, že se buď zasekne renderování třeba v 32% a už to nerenderuje jen je tam černá obrazovka nebo to dojede do 100% už ikona Vegasu svítí žlutě, ale nedokončí se to ani do 45 minut tak jsem nucen ve všech případech přes správce ůloh vypnout sony vegas a nemám ani video ani nic pomohli by jste mi prosím vyřešit tenhle problém?
Romolus
Příspěvky: 1755
Registrován: 26.05.2010, 10:08
Kontaktovat uživatele:

Tento problém se opravdu občas vyskytne. Jeho pravou příčinu osobně neznám, ale vím, že by se to mělo dát jít obejít renderováním v jiném natavení. Já osobně renderuji videa na YT do formátu 25p mp4, v MainConcept AVC/AAC v bit rate kolem 12Mbit/s, AAC 192kbps, buď v 1080p nebo 720p. Výsledek je potom velmi uspokojivý, bez nežádoucích artefaktů a na YT jde nahrát vždy v pohodě.
Panthera

Ahoj,

v options si najeď do preferences a v záložce video změň využití dynamic RAM preview, standardně je tam tuším 250MB, nastav na 0MB a bude mrška renderovat v pohodě ;)


Naposledy oživil Anonymous v 24.12.2020, 23:29
Odpovědět
  • Informace
  • Kdo je online

    Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host