APE 12 - nutné připojení?

Fórum k sw Adobe - Premiere, Premiere Elements, After Effects.
Odpovědět
steviezah
Příspěvky: 1735
Registrován: 22.03.2010, 12:00
Kontaktovat uživatele:

Zkusil jsem nainstalovat trial verzi Premiere Elements 12 a nevycházím z údivu.
Při každém spuštění vyhazuje hlášku, že je vyžadováno přihlášení a to znamená
trvalé připojení k netu,Znamená to ,že offline tento soft nespustím, aspoň mi to teda
nejde.Ví někdo co s tím, nebo to mám rovnou odinstalovat? B)-
roman51
Příspěvky: 362
Registrován: 09.03.2012, 17:54
Kontaktovat uživatele:

Nepřehlédl jste náhodou pokec na webu Adobe ? V požadavcích na systém mají kromě dalších požadavků i toto:

* Vyžaduje připojení k internetu. Tento produkt může integrovat určité služby společnosti Adobe nebo jiných výrobců poskytované online („online služby“) nebo k nim umožňovat přístup.
Online služby jsou k dispozici pouze uživatelům ve věku 13 let a starším a vyžadují souhlas s dodatečnými podmínkami používání a online zásadami ochrany osobních údajů společnosti Adobe.
Online služby nejsou dostupné ve všech zemích a jazycích, mohou vyžadovat registraci uživatele a jejich poskytování může být částečně nebo úplně změněno či ukončeno bez předchozího upozornění.
Služby mohou být zpoplatněny nebo mohou vyžadovat předplatné. Adobe Revel™ nepodporuje všechny formáty souborů používané v aplikacích Elements. Během prvních 30 dnů mohou uživatelé nahrávat neomezeně.
Poté bude možné každý měsíc nahrát bezplatně až 50 fotografií a videí. V případě vyššího počtu je nutné zakoupit placené předplatné za 5,99 USD měsíčně nebo 59,99 USD ročně.
Ceny ve vašem regionu najdete v místním obchodě Apple iTunes. Další informace o cenových plánech najdete na webu http://www.adoberevel.com/plans.

Dále tam mají typické pro Adobe:

Omezení zkušební verze
Z důvodu licencí k různým kodekům se ve všech videích v okně náhledu zobrazuje vodoznak, který je rovněž součástí všech exportovaných souborů.
Pokud se po zkušební lhůtě rozhodnete software Adobe Premiere Elements 12 zakoupit, po zadání platného sériového čísla se vodoznak přestane zobrazovat.

Stále se utvrzuji v tom, že po zkušenosti s Premiérou CS3 mi Premiéra v žádné podobě nesmí na PC. Na druhé straně jejich Photoshop, který používám
od verze 3 (ještě na disketách) je super !
kamera11
Příspěvky: 376
Registrován: 09.06.2012, 00:42
Kontaktovat uživatele:

XXX
roman51
Příspěvky: 362
Registrován: 09.03.2012, 17:54
Kontaktovat uživatele:

Mne tehdy Premiéra CS3 nenakrkla kvůli licenci. Nakrkla mne kvůli lhaní, že umí AVCHD a já si jí v nadšení z první kamery HD koupil! :X No a NEUMĚLA !! Naštěstí byl možný křížový upgrade na Edius za rozumný peníz. A světe div se, triály od Ediusu jsou plně funkční bez vodoznaků a jiných Adobáckých výmyslů.
Je fakt že mi vyhovoval (u Ediusu) více HW klíč než dnešní licencování, ale na to jsem myslím vyzrál klonováním systémového HDD na kterém mám nainstalené i nakonfigurované programy. Edík má totiž jen 3 licence a když spadne disk, je licence v háji zeleném a není pomoci. Sice se dá údajně licence vrátit, je na to Licence Manager, ale ještě se mi to nepodařilo. No, a s klonováním HDD nemusím trhat hrušky, stejně jsem hrušeň musel porazit, chytla rez ! (:P)
steviezah
Příspěvky: 1735
Registrován: 22.03.2010, 12:00
Kontaktovat uživatele:

Děkuji za reakce.
Moje rozhodnití:
Po uplynutí trial doby APE 12 CZ mi víckrát do PC nepáchne.
Důvod:
Na chalupě u rodičů internet nemám a tím pádem je mi tam program k ničemu.

Tuhle licenční politiku nechápu, ale když mohu offline rozjet všechny ostatní
editory nevidím důvod proč by to nemělo umět Adobe.
Ale to je jejich rozhodnutí a moje je tento produkt nadále nepoužívat.
Odpovědět
  • Informace
  • Kdo je online

    Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host