Je hudba v Pinnacle 16 Ultimate použitelná

Odpovědět
Martin C.

Pořídil jsem si záměrně vysokou verzi tohoto programu a bláhově myslel, že součástí programu bude nějaká muzika použitelná pro videa, ať sportovní nebo jiná. Po přehrání všech melodií jsem zjistil, že tohle se poslouchat nedá. Máte stejný pocit nebo se někomu ty digitální melodie někomu líbí? Nebo je neumím používat?
Miroslav Polner

Tá hudba ak to vôbec tak môžeme nazvať je nepoužiteľná, možno pre deti! Ja som to myslím raz otvoril a hneď som aj zabudol, že to tam je!
rojack
Příspěvky: 8
Registrován: 27.02.2014, 13:35
Kontaktovat uživatele:

No, dle mých zkušeností je více věcí v pin16 na .......
Například ona hudba, kterou jsem poctivě všechnu vyslechl a nevím, kolik musel mít tvůrce softwaru popito, aby tohle vymyslel. Nebo přechody. Mně stačí tak 5 až 10 smysluplných přechodů a ne ty stovky verzí cirkusových hvězdiček a komet. atd....
Já hudbu používám jenom tu, kterou si na netu sám někde najdu a stáhnu.
kamera11
Příspěvky: 376
Registrován: 09.06.2012, 00:42
Kontaktovat uživatele:

XXX
Laďa
Příspěvky: 266
Registrován: 22.02.2014, 10:23
Kontaktovat uživatele:

I těch 5 až 10 přechodů je hrozně moc :-)
Stačí: ostrý střih, prolínačka, ztemňovačka
Použít lze ještě Alfa prolínačka a občas flash. Zbytek je jen pro efekt a ne pro smysluplné použití.
U dětských videí by se různé 3D, door atd ještě dali tolerovat.

Jěště k té generované hudbě SmartSound, v základním balíku je jí málo, dá se přikoupit, ale musí se uvažovat, kolikrát ji použiji. Protože u třetího videa je to nepoužitelné.
steviezah
Příspěvky: 1735
Registrován: 22.03.2010, 12:00
Kontaktovat uživatele:

Scorefitter na tvorbu hudby do PS jsem použil kdysi několikrát zkusmo a nepoužívám jej.
Místo toho jsem používal plugin Smartsound.Od doby kdy tento plugin není součástí
Pinnacle (naposled tuším ve 14?) používám program Sonicfire který krmím svými smartsoundy.
Miroslav Polner

Hudba je PS skôr ako určená pre začiatočníkov , použiť sa dá ako cvičné vkladanie, ale ako vkladať do vlastných projektov to nie je nič moc!


Naposledy oživil Anonymous v 01.01.2021, 19:55
Odpovědět
  • Informace
  • Kdo je online

    Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host