Stabilizace Power Director

Odpovědět
vasek
Příspěvky: 28
Registrován: 24.05.2013, 13:05
Kontaktovat uživatele:

Dobrý den. Power Director neznám,ale zaujal mě.Chci se zeptat jak je to s exportem v porovnání s Pinnacle 16,17 a jak je to se stabilizací v tomto programu(konkrétně Mercalli a jiné).Děkuji Kolář.
nh
Příspěvky: 58
Registrován: 07.10.2013, 13:38
Kontaktovat uživatele:

Čo sa týka exportu neviem porovnať,lebo nemám Pinnacle 16,17.Čo sa týka stabilizácie,tak PD nepodporuje plugin od ProDaD Mercalli,ale má vlastnú stabilizáciu,ktorá je pre domáce využitie dostačujúca.
Laďa

Mercalli 3, se v nejhorším případě dá použít na klip samostatně mimo program a potom vyrenderované použít. Je to krkolomné, ale jde to. Tedy jestli nestabilizuješ 90% záběrů, ale jen tak 1%.
vasek
Příspěvky: 28
Registrován: 24.05.2013, 13:05
Kontaktovat uživatele:

Pánové,děkuji Vám za odpověď.Tím exportem jsem se chtěl zeptat jestli v PD jsou při exportu problémy tak jako v Pinnacle .Kolář.
nh
Příspěvky: 58
Registrován: 07.10.2013, 13:38
Kontaktovat uživatele:

Osobne som sa nestretol s nejakými väčšími problémami,program pri renderovaní nepadá a je veľmi rýchli/pri dobrej konfigurácií PC/,samozrejme treba niekedy hľadať ten najvhodnejší výstupný formát,ale to ako asi pri všetkých strihových programoch.
Milan

Mám PD9,10,11 a mohu doporučit.Je lepší než PS17 Ultimate.
PD je v exportu stabilní a podstatně rychlejší než PS17.
PS17 jsem si pořídil pro export AVCHD na BD disky ve formátu 1920x1080 50P což PD neumí.
Musím říci že to v PS17 funguje a jsem tety taky spokojen.
Pálím na BD-RE abych to nejdřív vyzkoušel,což se stává že to někdy napoprvé v PS17 vypálí špatně.
Na druhý pokus pálení už je to vpořádku, když pálím to samé z již vytvořené složky .
Na klasické FULL HD je lepší a rychlejší a stabilnější PD..
vasek
Příspěvky: 28
Registrován: 24.05.2013, 13:05
Kontaktovat uživatele:

Děkuji,ještě bych se chtěl zeptat jestli čeština od p.Bílka funguje i pro verzi PD Ulimate Suite 12.Děkuji Kolář.
nh
Příspěvky: 58
Registrován: 07.10.2013, 13:38
Kontaktovat uživatele:

Funguje,ale v Audio a Color Directore Vám nepojde,preklad je iba pre PD,tu si možete stiahnúť na aký patch budete potrebovať http://cestiny.idnes.cz/powerdirector-0 ... oftware_bw a tu máte update pre PD12 http://www.cyberlink.com/support/powerd ... en_EU.html
Odpovědět
  • Informace
  • Kdo je online

    Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host