Zelené klipy v Pinnacle

Odpovědět
caaara
Příspěvky: 1
Registrován: 18.01.2013, 10:42
Kontaktovat uživatele:

Dobrý den, mám problém při editaci videa v Pinnacle.Nově jsem jej instaloval na Windows7 64 a po delší době začal používat z důvodu střihu videa zaznamenaném v Bandicam. Nastvil jsem si kodek Divx, který mi Pinnacle otevře a přehraje.Problém je, jakmile si snímek vložím do časové osy a provedu rozdělení klipu třeba na 3 díly, tak mi vždy jeden, či dva klipy zezelenají a to najednou, nebo postupně během dalších úprav. Takže v náhledu vidím jen klip, který je v pořádku a zobrazuje se prvním snímkem, další u kterých je první snímek zelený, je zelený celý a je slyšet pouze zvuk. Zkoušel jsem i menší soubory - 200Mb i větší přes 2Gb. Zezelenání není pravidelné, někdy mi zůstane vpořádku třeba prostřední klip a zezelenají krajní ze tří, někdy je to komplet zelené. Když to zkusím otevřít ve Vegas, tam je to v pořádku, ale protože Vegas neumím a s Pinnaclem jsem vždy pracoval rád, nechci přecházet na jiný software.Už jen kvůli ceně :-)
Prosím o pomoc. Děkuji
P.S: Zkoušel jsem to samé v trial 16 a je to to samé.
steviezah
Příspěvky: 1735
Registrován: 22.03.2010, 12:00
Kontaktovat uživatele:

Příteli, dodal jsi velice málo informací.Na čem provozuješ Pinnacle?Splňuje to aspoň základní
HW požadavky?Máš zapnuto renderování na plno?
Zelenání klipu obvykle signalizuje, že nestíhá zobrazovat grafická karta, popřípadě nestíhá
systém.Také bývá na vině nestandartní kodek.Možná bude lepší ten problematický DivX
překonvertovat do něčeho standartního.
Odpovědět
  • Informace
  • Kdo je online

    Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host