Mate problem s reinstalaciou PS?

Fórum k Pinnacle Studio verze 8 a 9
Zamčeno
Dodo

Riesil som ho aj ja a podelim sa s vami s mojimi poznatkami. Pri "narocnom" 35 min. projekte, kde som vsetko upravoval automatickou upravou jasu obrazu, vsetky dielcie videa (cca 70) som oddeloval prechodom, projekt obsahoval 5 titulkov a tri vlozene hudovne mp3 mi PC pri pokuse o reendrovanie do DVD skolabovalo. Nastastie som si projekt po ukonceni prace ulozil :) . Po kazdom znovuotvoreni a pokuse o reendrovani mi system padal a preto som sa rozhodol PS reinstalovat. Pouzivam PS od r.2004 a poslednu reinstalaciu (som si zapisal), som robil 17.05.2007. Pametam si, ze som si vtedy cistil aj registre, tak som to urobil aj teraz a popri tom som odstranil aj nieco s nazvom Quick Time (ved ho vobec nepouzivam, tak naco mi je...). Pri reinstalovani mi vznikol prvy problem - system nechcel prijat licencne cislo. Uz som hladal na nete nejake free, no potom som mimovolne ukoncil instalaciu a pri novej reinstalacii mi licenciu system prijal ihned. Druhy a najvacsi problem nastal pri instalovani Patch-u, ktory mi PC nechcelo zobrat. Na stranke Exac-u som zistil, ze MUSIM mat Quick Time! Tak som ho chcel znovu nainstalovat, no PC mi hlasilo, ze musim najprv odinstalovat povodnu verziu, Viac ako 5 hodin som sa ju pokusal dostat z registrov, no nepomohli mi regcleaner, ccleaner, ani windows installer cleanup! Uz som bol zufaly, no potom som si stiahol vyssiu verziu - sedmicku - Quick Time-u, tan sa mi uz podarilo nainstalovat a potom uz isilel aj Patch. Resume z celeho problemu - mal som malo miesta na HDD a asi preto mi PS zacal padat (tri roky vydrzal bez problemov), PS potrebuje mat aj Quick Time player!
V inom vlakne pisem o naslednom probleme prevratenom obraze :(
Zamčeno
  • Informace
  • Kdo je online

    Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host