Obraz 16:9

Fórum k Pinnacle Studio verze 8 a 9
Zamčeno
ZdeP

Mám videokameru, která natáčí obraz 16:9, ve studiu je obraz taky 16:9, ale ve výsledku se mi vytvoří obraz 4:3 a postavy jsou moc štíhlé a vysoké, nevíte co s tím, díky za radu.
Tomas

Co to znamená ve výsledku? Myslíš ve stolním playeru? Pokud ano, zkontroluj nastavení výstupu na něm.
ZdeP

To jsem myslel, ale dával jsem to video i na you-tube a tam to vypadá hrozně, teď nemyslím kvalitu, to vím ,že to nestojí za řeč, ale postavy jsou moc štíhlé a vůbec, vše na videu je nějak natažený na výšku.
Tomas

V tom případě musíš mít špatně nastavený finální výstup z projektu. Ještě se zeptám, kamera skutečně natáčí s poměrem 16:9, nebo jenom tvoří ořez obrazu?
ZdeP

Skutečně natáčí 16:9, ve studiu taky dělám 16:9, ale ve výsledku je vše natažené, všechny postavy jsou moc vysoké a štíhlé, včetně všeho kolem
Dodo

Problém je v Youtube, tiež tam mám problém umiestniť video 16:9!!! Nezistil som, čo tam treba nastaviť, no treba chybu hľadať tam...
Pavel

No mě to taky nejde, postavy jsou moc vysoké
Tonda2

No já ti moc neporadím, mám taky stejný problém, zkusím ještě hledat na jiných forech, kameru mám taky 16:9, ale obraz je moc na výšku a v nastavení v pinnaclu jsem zkoušel snad všechny kombinace, ale bez výsledku.
ZdeP

Ví tady někdo jak ten obraz dát do normálu tak aby zůstal 16:9, protože tak mi i natáčí kamera. Ale výsledek je ten, že obraz ve studiu je v pořádku, ve výsledku v pc nebo v TV je vše hubené a roztažené. Na fóru jsem četl od PeH že to jde, má někdo na něho spojení že bych se jej na to zeptal, dík.
Zamčeno
  • Informace
  • Kdo je online

    Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host