Další zvuková stopa ve filmu

Fórum k Pinnacle Studio verze 8 a 9
Zamčeno
Steve.j

Zdravim, ví někdo o moznosti přidání další zvukové stopy do filmu? Jak je trřeba v amerických filmech na výběr čeština, angličtina a třeba němčina. Šlo by to nějak udělat, aby tam bylo více zvukových stop na jednoduché přepínaní? Díky moc za odpověď.
Mart
Příspěvky: 677
Registrován: 16.01.2005, 18:44
Kontaktovat uživatele:

Jde to stejně jako s titulky. Demuxovat hotové DVD, vytvořit zvukovou stopu a zase udělat authoring. Takto to lze udělat pokud je dvd vytvořené studiem. Lepší authoringové programy mají určitě i možnost více stop.
Pokud bude čas, mrknu na to a napíšu nějaký článek.
Steve.j

Cau dik ze jsi to tu napsal ale muzes to napsat jeste jednou cesky? Nevim co to je demuxovat atd. Proste to tu napis tak, abych tomu porozumel. dik moc
Mart
Příspěvky: 677
Registrován: 16.01.2005, 18:44
Kontaktovat uživatele:

Vytvoříš DVD (adresář VIDEO_TS), to pak demuxuješ - dvd se rozloží na samostatné soubory videa, audia a titulků. Vytvoří se další titulky, nebo zvukové stopy a zase se to složí dohromady (authoring).
Dost o tomhle se dalo dočíst na fórech tvfreaku.
Napíšu návod, posunul jsem si to nahoru v seznamu :)
Steve.j

Cau dik podival jsem se na tv freak a tam neco bylo ale ja jsem to myslel tak, ze bych tam i menu nechal jo? Tesim se na navod. Staci mi to do cervence:D.Ne cim driv tim lip.Jak ti to vyjde. Kdyztak mi napis na mail. Dik
amy

mohli byste mi poradit kde bych si mohla stahnout zvukove stopy k filmum??nikde nemužu najit:(:(-..dík:)
Tomas

Co tím přesně myslíš? Hudbu? Zvukové efekty? Nebo něco jinýho?
Zamčeno
  • Informace
  • Kdo je online

    Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host