EXAC

Fórum k Pinnacle Studio verze 8 a 9
Dodo

Verím, že toto fórum sledujú aj ludia z EXAC-u a bavia sa... Známka starostlivosti o užívateľov svojho produktu sa prejavuje v ich odpovedi - nemáme Vás zaregistrovaného, takže sa s Vami a Vašimi problémami nazaoberáme. Mám lepšiu skúsenosť s renovovanou značkou - kúpil som v Nemecku kameru, samozrejme s nemeckým manuálom. Doma mi bez problémov na telefonický dotaz ofotili slovenský návod a poslali domov ! Čo myslíte, kúpim niečo v budúcnosti v EXAC-u, či budem kontaktovať firmu č.2 ?
Dodo

Tu je reakcia p.Křena, majiteľa spoločnosti EXAC :
"Dobrý den,
naše podpora je bezplatná a jedinou podmínkou je registrace a to bez ohledu, kde jste produkt koupil. Důvodem není Vám život stěžovat, ale neposkytovat podporu tomu, kdo sw zkopíruje a používá ho nelegálně. Žádná SW firma neposkytuje podporu bez registrace, nevyjímaje MICROSOFT, ADOBE a jiné. Nedomnívám se tedy, že děláme něco nevhodného."
Jan Křen
EXAC s.r.o.
Mart
Příspěvky: 677
Registrován: 16.01.2005, 18:44
Kontaktovat uživatele:

No já se tam registroval kvůli devítce, neporadili ("problém bude řešen" nebo tak něco) a když jsem chtěl zrušit registraci (teď mám 10ku) tak mi napsali, že jsem se u nich nikdy neregistroval. Dnes pokládám registraci u exacu za zbytečnou.

Na druhou stranu jejich odpověď kterou jsi napsal je pochopitelná (pokud jim pravidelně píšou lidi, kterým nefunguje PAL protože si někde něco stáhli ...). I když, záleží co jsi měl za probém ...
Dodo

Problémom ešte stále je vypadnutie slovenčiny z Pinnaclu - išla, už nejde a neviem ju vrátiť...
Jiří Soukup

Jen stručně:
- ano, čtou toto fórum i lidi z EXACu

- registrace produktu je velmi jednoduchá, nic nestojí a umožní nám rozdělit uživatele na platící a neplatící

- pokud se někdo z Vas domnívá, že by k nám těžko někdo volal (psal) a přitom něměl legální verzi, pak je na omylu, několikrát denně se ozve uživatel a rovnou oznámí: jsem si stáhl váš software....

- věřím, že každý aspoň trochu soudně uvažující jedinec umí rozeznat rozdíl mezi podporou (servisem) kamery (tu asi opravdu težko někdo někde stáhne či zbastlí na koleně) a mezi podporou softwaru, tím spíše že je naše republika stále na předních místech v SW kriminalitě

- legální vlastník se jednoduše nemá čeho obávat, registrace zabere cca 1-2 minuty

Pro Marta: chápu že pro zdatného uživatele je naše podpora zbytečná, na druhou stranu drtivá většina uživatelů je video-počítačově zcela netknutá (což je vidět často i na dotazech zde) a ty se bez pomoci (ať už na fórech, nebo u nás) nebejdou. Také netvrdím že umíme poradit se vším (bohužel), nicméně nikdo není dokonalý (ani my, ani software).

Pro DODO: slovenština do programu Pinnacle Studio 10 (Plus) oficiálně neexistuje. Pokud někdo nabízí lokalizaci do slovenštiny, pak zcela mimo výrobce, firmu Pinnacle.
Dodo

Nuž, beriem túto odpoveď len ako plácnutie do vody... Aká bola pripomienka Marta ? A odpoveď na ňu ? Vyčerpávajúca ? Ťažko !!! A k mojej otázke - nepýtal som sa na slovenčinu do PS10+, toto je fórum k 9-ke. A o slovenčinu či češtinu ide v podstate v súvislosti s používaním titulkov, kde tieto jazyky používajú háčky, čárky, kolečká a pod. a tie mnohým nefungujú !
Dá mi Exac záruku, že keď sa zaregistrujem, odstránia môj problém ? Podľa príspevku Marta o tom nie som presvedčený, takže nepociťujem potrebu registrácie, ktorá, napriek rôznym uisteniam, je zneužiteľná.
Mart
Příspěvky: 677
Registrován: 16.01.2005, 18:44
Kontaktovat uživatele:

Můj problém nejspíš předali k řešení dál - přece jenom, jsou jen distributorem.
Šlo o problém kdy se "trhaly" prolínačky při exportu na pásku s určitým nastavením zvuku. Dalo se to obejít přerenderováním do DV a pak poslat na pásku, takže to nebyl až tak závažný problém.

Pokud bych měl problém možná bych zkusil napsat přímo na fórum pinnacle - webboard.pinnaclesys.com a pak až bych se obrátil na exac.

Podle toho co píšeš to ale vypadá spíš na problém fontů. Mám spoustu fontů z různých Corelů apod. a dost jich taky nefunguje s diakritikou.
Maron

Ahoj lidi,
nevíte, jestli bude chodit P9 po Vistou? Oboje budu kupovat, tak bych nerad udělal botu.
Dodo

Marton : Na Vistu je samostaná vetva ...
Mart : Ono to bude asi spôsobené Windovsom - stiahol som "české" fonty v práci, boli s háčkami a pod., no doma som ich po otvorení mal bez háčkov...Pritom vo Worde mi normálne všetko funguje !
Čamr Oldřich

Poradí mě někdo,jak dostat češtinu do Pinaccle 7 ? Program jsem dostal při nákupu kamery včetně CD pro počwštění.To nikdy nešlo ale pak jsem někde sehnal radu na internetu a povedlo.Teď jsem převáděl PC na W XP Home a čeština se ztratila.Jsem ročník 1940 a naprosto mě ten program vyhovoval.Tak často nenatáčím,slouží mě jenom k natáčení vnoučat většinou.Počítačům moc nerozumím,proto prosím o případný návod jak pro začátečníky,děkuji.
Zamčeno
  • Informace
  • Kdo je online

    Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host