Chyba pri kompilaci v Pinnacle Studiu 9.4 Plus

Fórum k Pinnacle Studio verze 8 a 9
Martin D

Zkuste si vypalit 140 minut na na dvouvrstve DVD v kvalite 80% t.j. 6 MB ya seknudu projekt bude mit velikost 18 GB pricems se zpracovani zastavi kdyz bude mit projekt 6GB

A to ze v Exacu rikaj ze staci zaznam prevest do AVI a nasledne ten AVI soubor vlozit do Pinnacle studia a udelat z neho projekt a vypalit pridat dvd menu a dat export na DVD a vse je OK tak pekne kecaj...

Pinncle je banda flinku kdyz na DVD DL je mozno ulozit 338 minut tak by to ten SW mel umet i kdyz to video neni tak kvalitni....

Jenze to soudruhum betatasterum nevadilo....

Osobne bych se nedivil kdyby Pinncle Studio neumelo vypalit ani o velikosti 90 minut.... Jenze to by tady kazdy omlouval tim vzdyt prece bohate staci kdyz na jednom DVD bude 15 minut zaznamu:-)))
lubud

Šakal:
No dyť já s tebou v podstatě souhlasím - taky jsem točil na DS8 a zvuk k tomu si pouštěl ze "synchronizované" bé-čtverky. Na ozvučování filmu jsem tehdy neměl Kčs... Ale buďme rádi, že je to pryč...
S tím pětihodinovým projektem jsem samozřejmě nemyslel "jeden projekt = jeden disk DVD" - popíral bych sám sebe v tom, co jsem napsal o jednu zprávu výše. Já necpu na jeden disk DVD dokonce ani těch 90 minut. Zpravidla končím jednu ETAPU projektu na 20 - 60 minutách (podle vydatnosti tématu), které pak ukládám v avi na kazetu coby archiv (víc než 60 minut se na běžnou kazetu ani nevleze). Takže jedna etapa = jeden disk. Je to přehledné a praktické při přehrávání. No a hotový projekt enkódovaný v Architectu zálohuji kromě archivního DVD ještě na vyndávacím šuplíku - HD 250 GB.
A na závěr: těch velkých, několikaetapových projektů není zase až tak moc - tak 10 procent a jen když to stojí za to - (Bolívie, Peru, Keňa, Nepál...).
René

Čaute lidičky, mam menš problem, jenže jsem už i win. přeinslaloval i nov pinnacle prehral a tim to neni, když převádim video na DVD v polovině ripovani a nic to neděla, procesor i pamět ram je v klidu, už nevím co s tím
Vždycky to jelo
mir

Ta chyba kompilace i u krátkých /cca 10min./ DVD mi taky dělá na PS Plus 9.4, ale u 9.3 to nedělá. Tak bud se vrátím na 9.3, nebo pujdu do 10.8 Poraďte.
havrus

zdravim hoši a děvčata mám takovej problém se spuštěním už hotových videí...když ho chci spustit hodí m to chybu "an unnamed file contains an invalid path" nevěděl by jste si s tim někdo rady?předem děkuji za radu
Petra

Ahojky lidičky...mam problem...delam video z dovolené...mam tam menu (výběr kapitol), přidanou hudbu, texty.... když to chci vypalit tak dam export videa - disk - a zacnu s renderováním...to proběhne v pořádku, ale když to přejde na kompilaci tak se to sekne a napise chyba pri kompilaci...zkoušela jsem to 5x za sebou....nejde...vždycky je tam chyba pri kompilaci...vubec nevim co stim....(to same sem vypalovala den pred tim - ale byl posunuty zvuk = naprd)...video má kolem 57 min...

prosim odepiste mi bud na icq: 428711152
nebo e-mail: binkpe@seznam.cz

mooooooc dekuju...

PS: prosím odepište co nejdříve...
Mart
Příspěvky: 677
Registrován: 16.01.2005, 18:44
Kontaktovat uživatele:

Zkusit před renderováním odstranit dočasné soubory (je to v nabídce Soubor->Odstranit pomocné soubory).
Vit Pokorny

Dobrý den, rád bych se zeptal na možnost vygenerování 2 hodinového filmu na DVD přes Pinnacle Studio. Pokud vím dobře, standardně podporuje cca 60-70minut při 100% kvalitě, ale nedávno jsem se setkal s PC, kde Pinnacle Studio nabízelo možnost uložit na DVD 4.7 až 130 minut??? Jednalo se o Pinnacle Studio 10.8 na OS Windows Vista, totéž jsem zkoušel doma na notebooku (s identickým OS) a to nefungovalo. Může to být DVD mechanikou (ač sám mám dvojvrstvou)?? Případně, jaká funkce toto umožní?

Děkuji za brzkou odpověď - nejlépe na e-mail vitek.pokrony@tiscali.cz

Moc děkuji.

Vít Pokorný
Dodo

Riešenie je veľmi jednoduché - pred vyenderovaním projektu si nastav veľkosť DVD na 8 GB a potom si veľkosť výsledného projektu uprav na požadovanú veľkosť, ktorú Ti prijme DVD (4,4 GB) v DVD Shrink-u.
Zamčeno
  • Informace
  • Kdo je online

    Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host