Smartsound 44k

Vše co se týka pluginů a doplňků
Darwee

Smartsoundy 44k odemknete tak,že si soubor .sdi zobrazíte jako text (třeba v total commanderu) a čtyřmístné číslo na začátku odečtete od 11000,výsledek je potom spouštěcí kód.
Joe-Joe
Příspěvky: 232
Registrován: 01.04.2005, 14:35
Kontaktovat uživatele:

Kde sa daju "nakupit" tie smartsoundy 44k.
K.

Poradí někdo, jak se dají importovat do studia 9+ soubory *.sds ? Při použití fce přímo v programu, nabízí import knihoven ( *.sdi ? ) a ne jen "SSoundy" *.sds :-)
Darwee

Dají se najít přes DC++
marik

darwee, posli mi mail, xcel by som nejake SS vymenit.
Jirka

Měl bych prosbu.Kdo by mi mohl poradit: stahnul jsem si Studio 9 a chtěl bych do něj naimportovat hudbu ve formatu SMART SOUND s mé dřivější verze studia,kterou jsem dostal společně s hardwarovou kartou DC+.Zatím jsem nepřišel jak na to.Mohl by někdo poradit ?? Děkuji.
mirek

To odkodování mi nejde podle tveho návodu.Mam jich hafo ale zatím na dvě věci.
Penik

Smarty 44k se mě nepodařilo ošálit. Musí se zadat registrační kód pokud je chceš kopírovat nově do počítace. Smarty 22k jdou kopírovat a přesouvat v poho. Jedná se o soubory knihoven *.sdi a a jednotlivých skladeb *.sds.
Ty lze najít buď na C:Program files/Pinnacle/Smat....., nebo na C:\Documents and Settings\Default User\Data aplikací\SmartSound\..... Z tohoto adresáře si při nové instalaci PS9 cucá data. Pokud chceš uložit data do jiného adresáře musíš po spuštění PS9 při výběru SmartSouundů zvolit nastavení, kde zadáš cestu kde máš nové kolekce.
Gempééé

Já stahuji Smartsoundy přes torrnety z http://www.mininova.org/ , jsou u nich i navody a spousteci kod, takze v pohode. otevrete library ve smartsoundu v pinnaclu a rucne zkopirujete pisnicky do adresare kde jsou uz v pinnaclu ostatni a pak date rebuilt knihovnu a ono si je to najde samo a zaradi do programu. Kdyz by jste nevedlei tak mi napiste na email. Mam tech smartsoundu uz dost , tak si klidne napsite o kod, treba ho uz mam.
Darwee

Stáhl jsem si nějaké smarty z mininova.org, ovšem po rozbalení ve složce \Library Enablers\ chybí soubory .blk a .sdi a tudíž tento balíček nejde do Studia doinstalovat.
Poradí někdo jak s těmito smarty dále pracovat ,např.jak chybějící soubory vytvořit(pro Studio) nebo i jiný soft který podle zadaného času automaticky dotvoří soundtrack z těchto smartů tak, jak je tomu přímo ve studiu???
Odpovědět
  • Informace
  • Kdo je online

    Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host