Freewarové pluginy

Vše co se týka pluginů a doplňků
Odpovědět
Paur

Freewarové pluginy jsou fajn, ale já jsem se trochu spálil. Stáhnul jsem si nějaké VST audio pluginy a když jsem jich pár vyzkoušel, tak přestaly fungovat originální pluginy Pinnacle (ekvalizér, grungelizér) a nepomohlo ani přeinstalování Studia 9..... Navíc se to při pokusu o jejich otevření nějak zadrblo a přestaly fungovat všechny pluginy. Naštěstí Studio nezamrzlo, všechno šlo uložit a po dalším spuštění to už zase šlapalo - stále bez těch originálních....
Mart
Příspěvky: 677
Registrován: 16.01.2005, 18:44
Kontaktovat uživatele:

Co to bylo konkrétně za pluginy? Že bych vyzkoušel ...
Máš nainstalovanej patch 9.3.5?
Mě dřív při každém pokusu o přidání filtru grungelizér spadlo Studio.
Paur

Jo, patch mám... Už si přesně nepamatuju, jaký pluginy to byly, ale myslím to byl některej z odkazů na freewarový pluginy na stránkách Exacu. Jinak když do vyhledávače zadáš VST plugin, tak jich to vybleje mraky... Ale včera jsem přišel na to, že originál Pinnacle ekvalizér už se umoudřil a funguje. Když ale zkusím aplikovat grungelizer, tak to ohlásí "An invalid argument was encountered" a pak to dělá různý věci - třeba přestanou fungovat všechny pluginy nebo to úplně lehne. Jo, a v patchi 9.3.5 už zase nefunguje rozlišení nad 1024x768. Jinak to ale celkem ujde, podstatný věci celkem fungujou.
Tom

Já bych taky potřeboval radu. Pokouším se doinstalovat pluginy WLFilter 8 a nějak si s tím nevím rady. Zkouším je nakopírovat do adresáře Plugins a nic se nedějě. Poradí mi někdo se správnou instalací ?
Díky Tom
Mart
Příspěvky: 677
Registrován: 16.01.2005, 18:44
Kontaktovat uživatele:

Můj postup:
Rozbalit WLFilter08_en.zip, obsah adresáře fex a xml (prostě všechny soubory) jsem si hodil přímo do ...\Pinnacle\Studio 9\Plugins\RTFx\WLFilter\
Po spuštění studia již musí být v menu.
U WLFilter 08a je postup stejný (článek s jejich popisem bude ve Čtvrtek).


Naposledy oživil Anonymous v 27.12.2020, 07:04
Odpovědět
  • Informace
  • Kdo je online

    Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host