Pinnacle 9.4.3.56 - efekt JPs Effects/transform (0.6)/stretch x

Vše co se týka pluginů a doplňků
Odpovědět
shimpi

ahoj, prosím o radu pinnaclisty,
mám zaznam cca 1:40minuty, co natočil jeden chytrák tak jako když fotíte na vejšku, tudíž při koukání jsou postavy zleva doprava a ne normálně na výšku, otočil sem obraz funkcí JPs Effects/transform (0.6)/90 degrees. tím pádem se mi obraz pak roztáh, takže postavy sou teď správně, ale tlustý, vyrenderoval sem to do avi. sem je vše ok. pak sem to natáh do novýho projektu a použil pro zeštíhlení, tedy aby postavy vypadaly přirozeně JPs Effects/transform (0.6)/stretch x - kde sem hodnotu nastavil na -5, tím pádem mám černé pruhy po stranách a postavy jsou jakžtakž dle mého oka ok. a dal vyrenderovat do avi a nic, pak do mpeg a to taky nepomohlo, uříz sem z toho jen 10s a udělal samostaně to samé a vyšlo to, další pokusy už ne, nakonec sem se pokusil to tedy po 10s rozsekat a vyrenderovat, ale už ani h... no tak sem to v 2.30 vypnul. už to řeším jinym způsobem v jinym programu přes někoho jiného a snad to klapne, ale stejně by mě zajímalo kde je zakopanej pes. nemáte s tim někdo zkušenost ? díky
Petr H

Asi před půl rokem jsem na tento problém taky narazil, když sem vytvářel falešný širokoúhlý snímek. Netroufám si říct, který efekt jsem zrovna použil, ale rozřešil jsem to úplně stejně jako ty.


Naposledy oživil Anonymous v 28.12.2020, 11:50
Odpovědět
  • Informace
  • Kdo je online

    Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host