maximálně stručný návod pro ty co chtějí začít

Odpovědět
jizapo
Příspěvky: 56
Registrován: 25.01.2021, 15:31
Kontaktovat uživatele:

KostickaII.pdf
(2.34 MiB) Staženo 192 x
MONYS
Příspěvky: 395
Registrován: 24.12.2010, 15:21
Kontaktovat uživatele:

Mockrát díky za návod ,ať se daří!!!
jizapo
Příspěvky: 56
Registrován: 25.01.2021, 15:31
Kontaktovat uživatele:

Kdyby někdo potřeboval rozdělit už hotové zrenderované video na jednotlivé scény a neměl výchozí projekt, tak jedna z možností je na následující pdf stránce.
Přílohy
SceneDetection-Timeline.pdf
(1.2 MiB) Staženo 109 x
jizapo
Příspěvky: 56
Registrován: 25.01.2021, 15:31
Kontaktovat uživatele:

Kdyby někdo potřeboval rozdělit už hotové zrenderované video na jednotlivé scény a neměl výchozí projekt, tak jedna z možností je na následující pdf stránkách.
Přílohy
Scene detection-MediaPool.pdf
(200.69 KiB) Staženo 74 x
jizapo
Příspěvky: 56
Registrován: 25.01.2021, 15:31
Kontaktovat uživatele:

Sice krom jedné odezvy, nemám žádnou další, přesto že počet stažení se blíží 50, ale přidám jeden malý dodatek.
Přílohy
Kompoziční mody na stránce Edit.pdf
(4.81 MiB) Staženo 52 x
Návštěvník

Díky jizapo. :)
jizapo
Příspěvky: 56
Registrován: 25.01.2021, 15:31
Kontaktovat uživatele:

Malá ukazka, co lze pomocí Composite mode spáchat. V rámci velikosti a aby to server zbaštil je to zazipováno a jen v 720x576
Přílohy
CernPalac.zip
(2.57 MiB) Staženo 32 x
jizapo
Příspěvky: 56
Registrován: 25.01.2021, 15:31
Kontaktovat uživatele:

A tady je ScreenShot úpravy.
ScreenShot.jpg
ScreenShot.jpg (94.28 KiB) Zobrazeno 1085 x
Uživatelský avatar
Buchar
Příspěvky: 49
Registrován: 02.01.2023, 22:51
Bydliště: Valach v utajení na Hané
Kontaktovat uživatele:

jizapo velmi děkuju za návody a jen tal dál prosím

Měl bych prosím dotaz ... ty na návodu, nebo překladu verze 18 dál děláš, nebo ne? Já jsem ochoten přispět nějakou částkou za obsáhlejší překlad a to dokonce platbou předem. Možeš mi prosím napsat jak to je, či případně bude? Docela bych uvítal, kdyby na překladu dělalo i více lidí, kteří si samozřejmě zaslouží být i náležitě odměni.

Myslím že Blackmagic a jeho sw Davinci Resolve má velkou budoucnost. Je pravdou, že na to co potřebuji je to kanón na vrabce a ikdyž v podstatě kupodivu neřeším nic, co bych na tom neuměl udělat, tak docela bych rád uměl i více.

Podle toho co jsem nastudoval mi připadá, že je v podstatě jedničkou Davinci Resolve na trhu a s tím, že se dá koupit Speed editor s licencí STUDIA (+/- za 11.500 Kč) a v podstatě dál se už nic moc neplatí, tak to to je zkrátka pro uživatele bomba. Určitě se všichni shodnou Ti co mají Speed editor, že i ten je velmi dobrý (já v podstatě nevím co by se mu dalo vytknout).

Jinak já moc na tom nemohu nic překládat, protože má AJ je ubohá a na jazyky moc nejsem (ve škole povinná ruština). Bohužel mám problém i s ČJ ... zkrátka já exceluji v jiných oborech jako je elektronika, překonávání bezp. systémů, poč. sítě a především locksmith (auta, RD, byty, trezory apod.) a nakonec to mě i živý.
Uživatelský avatar
Buchar
Příspěvky: 49
Registrován: 02.01.2023, 22:51
Bydliště: Valach v utajení na Hané
Kontaktovat uživatele:

Ještě taký dodatek ... já jsem třeba dělal v čera noci 20 sekundový ALERT v Davinci Resolve Studio pro Streamlabs a pro můj nový kanál na Youtube a na začátečníka, který v DVS dělá od Listopadu 2022 bez jakýchkoliv předchozích znalostí s čímkoliv jiným (střih videí apodů.) si myslím, že je dobrý, nebo ne .... když tak mě to řádně zkritizujte prosím :

Odpovědět
  • Informace
  • Kdo je online

    Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host