Adobe Premiere Element 10 cz - 64bit

Fórum k sw Adobe - Premiere, Premiere Elements, After Effects.
Odpovědět
edis67
Příspěvky: 22
Registrován: 17.04.2011, 10:15
Kontaktovat uživatele:

po určitých peripetiách s prácou a strihom HD videa - AVCHD a následnom finalizovaný na BD disk ,nastal čas na menší upgrade pc a strihového programu..
nakoľko je toto pinnaclovské fórum dovoľuje si prispieť mojimi skúsenosťami...na srih používam PS14 (15-ku nechcem ani vidieť), pri väčších projektoch si pripravím projekt podľa kapitol menu cca 10min a vyrenderujem do mpg -ts (m2ts) takto pripravené súbory m2ts vložím do APE 10 kde následne finalizujem disk 1. BD a 2.DVD,aj s menu (dokonca viac stupňove)..

- výstupný obraz je neporovnateľne kvalitnejší oproti PS (tak BD ako aj DVD )
- bez komplikácií zo stabilitou
- čas neporovnateľne kratší oproti PS

poprosil by som prispievateľov, ktorý vlastnia APE 10 - 64bit o podelenie sa zo skúsenosťami z práce s týmto programom..
ako aj váš názor či môj postup je správny, nakoľko strih avhcd (1080i) nie je mojou až takou silnou doménou..

s uvedením programom Adobe Premiere Elements 10 som na výsosť spokojní - rýchlosť - kvalita - stabilita, teda len na finalizáciu diskov. Nebudem meniť svoje zvyklosti - postupy z PS a na strih videa zostane PS 14 dlho dlho môj favorit.
Milan

Vlastním Adobe Premiere Elements9CZ ,program to je dobrý ale zajímalo by mě zda v nové verziElements10 se zrychlilo renderování projektu v 9ce to jelo pomalu,
zda jdou vytvářet disky DVD s formátem AVCHD a předem si vytvořit video do složky, jestli jde vytvořit formát MPEG2 pro BD taky do složky anebo jenom formát AVCHD H.264.Premiera Elements9 pálila BD disky bez možnosti vytvořit si složku a zkontrolovat v PC.A jen formát H.264 nebyla jiná volba.
Děkuji za odpověď kdo má s novou 10 zkušenosti.


Naposledy oživil Anonymous v 20.12.2020, 09:40
Odpovědět
  • Informace
  • Kdo je online

    Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host