Adobe Premiere Element 9CZ

Fórum k sw Adobe - Premiere, Premiere Elements, After Effects.
Romolus
Příspěvky: 1750
Registrován: 26.05.2010, 10:08
Kontaktovat uživatele:

Nejde-li udělat BD pouze do souboru, nestojí celý Elements 9 ani za zmínku, natož za zkoušku! Ať si takový software strčí Adobe klidně za klobouk! Všem, co jim vyhovuje - hodně štěstí!

Nehodlám se nechat nutit do BD médií, které jsou marketinkově odsouzené k úpadku daleko rychleji, než DVD, kterých je na světě násobně více. Díky cenám vypalovaček jsou odsouzeny k neúspěchu. Nebo se mýlím??
steviezah
Příspěvky: 1735
Registrován: 22.03.2010, 12:00
Kontaktovat uživatele:

pro Milana: Děkuji za odpověď,v tom případě je i Premiera Elements pro mě nepoužitelná.Hodně s videem dělám na PC bez připojení k internetu. Nedokážu si představit,že když přijedu ke známým na chalupu a oznámím video z dnešní akce nebude,protože není internet.
steviezah
Příspěvky: 1735
Registrován: 22.03.2010, 12:00
Kontaktovat uživatele:

pro Romolus: I kdyby jste se mýlil,tak je to jedno,sdílím stejný názor.V současnosti jednoznačně vede jako záznamové medium DVD placka a nevypadá to,že by chtěla svoji pozici opustit.
JardaM

Nemůžete mi někdo poradit jak mám přednastavit nový projekt v Adobe Premiere Elements 9CZ a pak nastavit výstup tak, abych výstupní soubor mohl ve vysoké kvalitě zobrazovat na PC (OS Widovs XP)? Jedná se o toto:
V Adobe Photoshop Elements 8CZ vytvořím několik prezentací z fotek a jejich výstupy vytvořím jako soubory .wmv v nejvyšším rozlišení, který mi umožňuje APE, tj. 1024x768. Takovéto soubory, když si je v PC prohlížím např. ve Windows Media Playeru tak jsou perfektní, jsou znát detaily, i zoomování snímků vytvořené v prezentaci APE se na monitoru zobrazuje plynule. Když pak spustím APE9CZ, použiji do projektu tyto vytvořené soubory wmv s rozlišením 1024x768, spojím je nějakým zajímavým přechodem a na konci uvedu např. rolující titulky a vše takto dám k výstupu, např. k vytvoření výstupního souboru wmv, tak výsledek není dobrý. Obraz jde mírně trhaně, nebo v jiných předvolbách nejde zvuk a pod. Máte s tím někdo zkušenosti? Jak tedy přednastavit nový projekt v APE9CZ a jaký zvolit výstupní formát pro následné jeho prohlížení v PC, aby výsledek byl co nejlepší?
Děkuji.
edis67
Příspěvky: 22
Registrován: 17.04.2011, 10:15
Kontaktovat uživatele:

chcem Vás poprosiť o radu ohľadne nefungovania(nejde zvuk) zvukovej stopy v APE 9cz, nakoľko s daným problémom sa potýka aj kolega
zvukovka integrovaná Intel P45/P43 , WIN 7 Ultimate 64-bit, bez inštalácie kodekových balíčkov...
jedná sa o súbory - videá *mts ....( AVCHD ) z kamery Canon M306 a foto Panasonic FZ38
Romolus
Příspěvky: 1750
Registrován: 26.05.2010, 10:08
Kontaktovat uživatele:

Tak tento problém jsem tu již nastínil. Měl jsem totiž úplně stejný. Vůbec se mi nezobrazovala zvuková stopa. Hledal jsem po webu a zjistil, že tento problém má neskutečně mnoho lidí po celém světě. Vyřešit problém se nedaří ani na oficiálních stránkách Adobe. Aspoň já jsem toto řešení neobjevil. Zvukovku mám Creative X-Fi, W7 x64b Ultimate. Pro mne bylo tedy řešení jasné, odinstaloval jsem tento software a zapomněl raději, že existuje.
edis67
Příspěvky: 22
Registrován: 17.04.2011, 10:15
Kontaktovat uživatele:

nie som veľmi zástancom kodekov - all balíčkov ..a pri WIN 7 myslím to nie je ani potrebné..skôr si myslím, že chyba bude v APE 9 resp.formáte zvuku (DD) z kamery Canon M306 a foto Panasonic FZ38..
iné amatérske strihové programy - PS,AS a PD, z nich načítajú zvuk v pohode..alebo video treba stiahnuť z kamery cez adobe organizátor (neriešil som to)...video mám natiahnuté( skopírované ) do compu cez čítačku...ak bude mať PS tak kvalitný SD ( DVD ) výstup ako APE bude v mojom kompe len PS, zatiaľ to riešim takto : PS - AVCHD 1920x1080i , pre mňa a APE - konvert s menu do SD (DVD) pre rodinu.....
Milan

Já se zvukem v APE9CZ neměl nikdy problém ,soubory mts AVCHD 1920x1080i z kamer pannasonic700 nebo sony XR500,. stahuji taky přes čtečku nebo přesUSB přímo ,Nepoužívám
APE ke stahování.Zvukovku mám integrovanou Windows7 HOME Premium 64 bit.Základní deska MSI X-58, i7 950, na zvuk tam je nějakej Realtek High Definition Audio.
NoisyMasters
Příspěvky: 2
Registrován: 06.11.2011, 18:58
Kontaktovat uživatele:

Zrovna jsem si tenhle prográmek sehnal a rád bych potřeboval seznámit co všechno se s ním dá dělat a k čemu je vhodnej ;). Zatím jsem dělal jen v Sony Vegas a to asi dva roky a až teďka jsem přešel na produkty od Adobe. Díky moc
edis67
Příspěvky: 22
Registrován: 17.04.2011, 10:15
Kontaktovat uživatele:

prejdite na Adobe Premiere Element 10 CZ a ak máta WIN7 a viac ako 3G RAM tak na 64-bt verziu...
Odpovědět
  • Informace
  • Kdo je online

    Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host