Adobe Premiere Elements 15 CZ

Fórum k sw Adobe - Premiere, Premiere Elements, After Effects.
Odpovědět
kamera11
Příspěvky: 376
Registrován: 09.06.2012, 00:42
Kontaktovat uživatele:

Mám starší verzi Adobe Premiere Elements č.12. Oplatí se koupit poslední verzi Adobe č.15? Jsou tam podstatné rozdíly?...třeba lepší nastavení titulků? Na formát 4K netočím a točit nebudu..Díky
kamera11
Příspěvky: 376
Registrován: 09.06.2012, 00:42
Kontaktovat uživatele:

Tak jsem se "dokopal" ke koupi "nové" verze Adobe Premiere Elements 15/CZ (česká verze). Sehnal jsem ji za 2 250.- kč. (krabicová verze). Je předělaná, je jiná na "oči" než moje verze č.12. Má jinou (předělanou grafiku), např. před renderováním (uložením) nabízí jiný typ grafiky (tabulky s možnostmi uložení). Ale je to myslím teď i lépe přehledné (věc názoru), řekl bych, že je to zjednodušené (co se týče výběru formátu uložení). Jinak střih na "timeline" je zhruba stejný. Co mi chybí - a to podstatně - že zmizela možnost posouvat projek na timeline kolečkem (!). Teď, když se chce přesunout z např. 5 minut na 20 minut (na časové ose), musí se použít dole na liště "šoupátko", které je dosti malé a nepřesné...... Snad to vrátí při některé aktualizaci zpět. Jinak by to byl kork zpět !!!
Podstatné (!!!) proč dále dělám v Adobe a proč jsem si koupil další verzi je to, že mi zatím NIKDY NESPADLA, NIKDY NEUKONČILA PROJEKT !!! To po "zkušenostech" z Pinnacle (po čísle 15 HD) bylo to hlavní, proč jsem k Adobe přešel. A nelituji. A kdo "dští" dále na Pinnacle, komu vadí padání projektů - doporučuji přechod na Adobe. Mají zkušební (free) verzi a tam si to můžete vyzkoušet .........Pro náročné tam je i možnoast práce ve 4 K .............. (!)
A též přeji všem "video-fanatikům" (co utrácejí rodinné peníze na naše "nesmysly") krásné vánoce a vše nejlepší v novém roce 2017 .....
Romansoliss

Dobrý den

Potřeboval bych prosím vědět, zda je možné v Adobe Premiere Elements 15 klíčování zvuku, greenscreen a zda podporuje hardwarovou akceleraci a jakou. Zda cuda nebo open cl?

Vím že by to šlo zjistit, ale mám momentálně omezený přístup na net a než bych se někde proklikal, asi by mě trefil šlak. Proto se ptám zde.

Děkuju.
kamera11
Příspěvky: 376
Registrován: 09.06.2012, 00:42
Kontaktovat uživatele:

Odpovědět
  • Informace
  • Kdo je online

    Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host