Adobe premier - nastavenie zvuku

Fórum k sw Adobe - Premiere, Premiere Elements, After Effects.
Odpovědět
Michalk

Ahojte hoši :) mám na Vás menšiu otázku a t.j ohladom zvuku. Akú hladinu hlasitosti nastavujete ponechávate ju na 0 dB ??? alebo znižujete hlasitosť. Aká je správna úroven hlasitosti. ??


Ďakujem Vám za odpoveď
roman51
Příspěvky: 362
Registrován: 09.03.2012, 17:54
Kontaktovat uživatele:

Aká je správna úroven hlasitosti. ?? :) No přece ta, která ti při kontrolním přehrání videa nejvíce vyhovuje! Jsou přece pasáže, kde je třeba zvuk potlačit nebo zase přidat. A při podbarvení třeba hudbou nebo vložením komentáře, je to trochu složitější. Nečekej recept který ti to jednoznačně stanoví. Zapoj hlavu a sluch!
Proto tam mají střihové programy "hejblata" kterými se úroveň zvuku upravuje! A ještě rada: PŘEČTI SI MANUÁL, TAM SE TO JIŠTĚ DOČTEŠ !! (:D
kamera11
Příspěvky: 376
Registrován: 09.06.2012, 00:42
Kontaktovat uživatele:

XXX
Pavel111
Příspěvky: 5
Registrován: 19.04.2013, 15:44
Kontaktovat uživatele:

Jednou jsem si vzal koupené DVD s filmem a pustil ho na PC myslím, že to bylo v Premieře. Pak jsem sledoval na mixeru zvuku jednotlivé úrovně zvuku. Když běžela pasáž s velkým rámusem, když jen hrála podkladová hudba, když si lidé povídali, když někdo mluvil třeba na ulici ...atd. Od té doby mám jasno ne jen o úrovni zvuku, ale také o tom, jak nahlas má být třeba hlas lidí, když si povídají, a jak nahlas má být nějaký ruch ulice pod tím nebo podkladová hudba pod řečí. Zkuste taky. Velmi doporučuji.
MichalK

Dákujem za odpoved, vyskúšam par vašich rád :)


Naposledy oživil Anonymous v 28.12.2020, 22:44
Odpovědět
  • Informace
  • Kdo je online

    Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host