Corel Video Studio X7

Pali55
Příspěvky: 73
Registrován: 08.10.2013, 18:11
Kontaktovat uživatele:

Pravdepodobne 16.3.2014 a mozno aj skor vyjde nove video Corel Video Studio X7 .Takze. 28.2 to nevyslo.
Rýchla editácia s natívnou podporou 64bit
Mimoriadne vysoká kvalita (4K) videa

Moze to naznacovat aj cena X6 pro ktora je momentalne 55 euro.


[img]http://www.pali55.eu/vsx7_pro.png[/img] [img]http://www.pali55.eu/vsx7_ultimate.png[/img]
tlacenka
Příspěvky: 8
Registrován: 28.04.2013, 16:30
Kontaktovat uživatele:

v tech videich rikaji 5.3...
Pali55
Příspěvky: 73
Registrován: 08.10.2013, 18:11
Kontaktovat uživatele:

Oficialna stránka s novym Corel Video Studio X7
Možnosť stiahnuť si trial verziu.
Nainštaluje sa samostatne do adresára pre 64bit programy (ak aj máte v PC staršiu verziu napríklad X6 ).Obidve verzie budú plne funkčné.

Corel Video Studio X7 - stránka
Hil1
Příspěvky: 29
Registrován: 24.09.2008, 19:13
Kontaktovat uživatele:

včera zakoupeno instalováno, bude podrobeno analýze zatím vše ok, viď Pali :)-D
Hil1
Příspěvky: 29
Registrován: 24.09.2008, 19:13
Kontaktovat uživatele:

kdyby měl někdo s x7 po instal. cz problémy tak se ozvěte
oneeeee

corel video studio pro x7 má komplikovanešie menu a KONEČNE sa dá nastaviť dátový tok - bitrate aj pri vysokom rozlíšení.
ale... ako každý pro X má problém a volá sa to synchronizácia audio- video. Ak zoberem ako súbor TS- time stream , po 50 minútach je audio posunuté o 3 až 5 sekund. TS súbor má menšie výpadky v polsnímkoch. na a corel to nevie opraviť. Je síce na to aplikácia pva strumento, ale HD to nerobí, iba sd. ˇčo sa týka rýchlosti, medzi X6 a X7, nieje žiadny rozdiel. Rozdiel je iba v screene , ktorý má formát 21:9.
Maťo

Problém s češtinou !!!

Po nainštalovaní češtiny do programu sa k v programe objavila chyba:
V okne Advanced Motion "v spodnej časti okna zmizli ovládacie tlačítka - Reset,Save to,OK,Cencel
V anglickej verzii sa tieto ovládače nachádzajú aj fungujú.
Inak program funguje výborne,nemám problémy ani zo zvukom ani s datovým tokom ani ... s ničím.
Jeden problém som síce predsalen zaznamenal.Ak vyprodukujem video vo formáte m2t (1080p) ,
tak mi ho môj multimedialný prehrávač neprehrá. Asi je to problém môjho prehrávača.
Prepísal som koncovku napr.na avi a všetko ida ako má.

Ešte poznámočku k tej češtine.Neviem sa skontaktovať na p.Bíleka autora češtiny.Myslím si že o tomto
probléme nevie. Ak má na neho niekto kontakt porosím ho.
Pozn.:
Na stránku češtiny i dnes sa neviem zaregistrovať.
ďakujem
Maťo
Pali55
Příspěvky: 73
Registrován: 08.10.2013, 18:11
Kontaktovat uživatele:

Ďalší poznatok pri používaní Corel Video Studio X7.
Neinštalovať do PC Codec Packy . Spôsobujú pád programu.Takže a k Vám padá Corel Video Studio X7 a máte nainštalované
nejaké Codec Pack je to jedna z možných príčin. Odinštalovať ich a je po probléme.
Laďa
Příspěvky: 266
Registrován: 22.02.2014, 10:23
Kontaktovat uživatele:

Při žádném editoru nepoužívat CodecPacky!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Hil1
Příspěvky: 29
Registrován: 24.09.2008, 19:13
Kontaktovat uživatele:

také jsem zaznamenal problém synchronizace audio-video, staženo z kamery HDV, zvláštní je že to bylo jenom v případě jednoho videa, ostatní kazety ok, tak snad jenom nějaký výpadek, mám problém win. 8 mi u ikon souborů - videa neukazuje náhled, Náhled u některých ikon funguje a u některých naopak i přesto, že mají totožné vlastnosti. Při práci v corelu mám problém, když chci vložit některé video ze složky do time line, ale bez náhledů musím čekat na aut. přehrávání v náhledu corelu, což by šlo ale problém nastává když použiji některou ze šablon a zde není jiná možnost než pravou myší nahradit snímek - v tomto případě video, cestou průzkumníka najít potřebný klip, ve složce jich je více, takže předtím je musím přejmenovat abych bez náhledu věděl o co jde, docela to zdržuje, nehledě na to, že když se spletu tak jedu v průzkumníku od začátku nepamatuje si poslední složku, kde mám videa uložené.
Odpovědět
  • Informace
  • Kdo je online

    Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host