Mini DV

Fórum o všem ostatním - kamery, hardware, offtopic, ...
Jarka

Díky za radu, ale zatím tady nikdo neřekl, jaký druh kazet používá a jaké má s nimi zkušenosti. Hlavně, co se týká počtu a kvality přehrání. Tak do toho. Díky.
REDpittBULL
Příspěvky: 38
Registrován: 26.05.2005, 11:56
Kontaktovat uživatele:

No jak sem psal,používám TDK,ale než je otestuju pořádně,bude to ještě trvat.Jde o to,že po zkušenostech s audiokazetama,kdy TDK a Sonky (legendární HFka) si ještě po 15ti letech občas pustím,Maxellky,JVC atd. už jsou dávno v koši... Jo a reklama! blllm - Emgeton - věrný tón! :o))
Joe-Joe
Příspěvky: 232
Registrován: 01.04.2005, 14:35
Kontaktovat uživatele:

Vzdy som uprednostnoval TDK a nikdy som nema problem. Dobre skusenosti mam aj zo Sony.
DVD pouzivam zasadne VErbatim max. Memorex.
Hned v zaciatkoch som kupil DVD Gigamaster. Po cca 2-3mesiacoch tam nic nebolo a skusal som to na troch PC a dvoch prehravacoch. :( Gigamaster su velmi vhodne ako tacky pod pekne orosene pivko.:)-D
Mart
Příspěvky: 677
Registrován: 16.01.2005, 18:44
Kontaktovat uživatele:

Mno když jsme u těch DVD, já zkusil i jeden Multidisk:D. Nebyl čitelný ihned po vypálení (a to byl z "nové funkční série").
Jinak používám zase Sony a pak Verbatim, Imation, Memorex. Na takové ty věci na jedno použití jsem teď vyzkoušel i levná Intensa.
omicron269

Já používam jenom MiniDV Panasonic AY-DVM60. Vetsinou namotana paska v kamere je SONY. I servis napise aby zakaznik pouzival kvalitnejsi media nez SONY. Jinak kameru necistim a zatim se nechystam. Media pouzivam jen VERBATIM.
Joe-Joe
Příspěvky: 232
Registrován: 01.04.2005, 14:35
Kontaktovat uživatele:

V poslednom čase mam dojem, že kvalita Verbatimiek išla dolu.Co sa týka pások Sony tie sú údajne problémové v Panasonicoch. Mám kameru Sony a včšiou pásiek mám Sony. Nikdy však nenahrávam na tú istú kazetu 2x. Pri dnených cenách je to zbytočné a najistejšia záloha je stále páska.
baret

Pasky pouzivam Panasonic a DVD,CD jedine Verbatim . Verbatim , ale iba vyrobene v Taiwane . Co su vyrobene v Indii s tymi mam zle skusenosti .
Joe-Joe
Příspěvky: 232
Registrován: 01.04.2005, 14:35
Kontaktovat uživatele:

Tie indicke boli v začiatkoch skutočné shity. Ale rozdiel bol aj v Taijawanských boli dva druhy .
S adipom MCC boli dobré a bezpóblémové, ale tie s adipem CMC sú strašné.
baret

Adip sa da kde zistit ? Zatial co som kupil z Taiwanu boli dobre , narozdiel z Indie .
Joe-Joe
Příspěvky: 232
Registrován: 01.04.2005, 14:35
Kontaktovat uživatele:

DVD ADIP sa nachádzajú kompletné informácie o disku, pre CD je to ATIP.
Ide to napr. cez DVD Identifier.
Odpovědět
  • Informace
  • Kdo je online

    Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host