ON LINE vysielanie NA WEB

Fórum o všem ostatním - kamery, hardware, offtopic, ...
Odpovědět
Lubomir
Příspěvky: 61
Registrován: 29.03.2013, 21:43
Kontaktovat uživatele:

Ahojte.
Chcem Vás tu poprosiť o radu. Mám kameru Panasonic HC-X920 ( ktorá je veľmi dobrá záznamom obrazu v dobrých svetelných podmienkach je dokonca lepšia ako profi Panasonic ag ac 130 ) Táto kamera nejakým spôsobom umožňuje zaznamenaný obraz vysielať on line na web, no tu je môj problém, neviem ako na to. Prosím podrobnejšie info. :) ĎAKUJEM
roman51
Příspěvky: 362
Registrován: 09.03.2012, 17:54
Kontaktovat uživatele:

To by mělo být uvedeno v návodu. Já to mám docela podrobně v návodu k Panasonicu FZ1000, přes Wi-Fi se dá ovládat z chytrého telefonu, ale především si musíš z webu Panasonicu stáhnout ovladač do telefonu nebo tabletu. Jak je to u tvé kamery nevím.
Ještě k návodu: s kamerou jsem měl dodaný jen jednoduchý návod, podrobný jsem si musel stáhnout z webu Panasonicu. (tu)
Lubomir
Příspěvky: 61
Registrován: 29.03.2013, 21:43
Kontaktovat uživatele:

ovládanie cez wifi, to funguje, ale mne sa jedná o vysielanie zaznamenávaného obrazu on line na web.
ph

15. vteřin s vyhledávačem: Novinkou je pro modely HC-X920/X920M navíc disponují Wi-Fi rozhraním (se standardem NFC) jehož funkce umožňuje přenášet snímaný obraz v reálném čase přes službu Ustream a zprostředkovat tak přes internet vaše vysílání zájemcům kdekoliv na světě. K dispozici je i funkce e-mailového oznámení začátku přenosu registrovaným zájemcům. Tipuji, že by to chtělo zjistit více o službě Ustream a troufám si odhadnout, že to bude v tom návodu o kterém mluvil roman51.
Lubomir
Příspěvky: 61
Registrován: 29.03.2013, 21:43
Kontaktovat uživatele:

to je to, že to nikde neviem nájsť :(
ph



Naposledy oživil Anonymous v 27.01.2021, 22:46
Odpovědět
  • Informace
  • Kdo je online

    Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host