MagiCam S70

Fórum o všem ostatním - kamery, hardware, offtopic, ...
Odpovědět
Kristyna

Zdravim vsechny!

Potrebovala bych radu - zakoupila jsem si MagiCam S70, docela nova kamera, mam ji chvilicku a zatim mi vic vyhovovaly jine akcni kamery.
Kazdopadne, nejak mi nefunguje ta funkce videotimelapse, vysvetlil by mi nekdo, jak na to? Manual jsem nekde ztratila a na webu vyrobce (viz www.magicam.cz) to moc popsane neni.

Predem diky!

Kristyna
Pepa

Dobrý den,
mám tuto kameru rovněž krátce, ale jsem s ní velmi spokojen.
Je levnější než jiné konkurenční kamery a nabízí opravdu řadu funkcí.
Mohu vědět co přesně vám nefunguje, abych mohl lépe poradit? Anebo vůbec nevíte, jak na to?
Majk

Taky ji mám.. upřímně moc nechápu co ti na tom nefunguje, tak jednoduché ovládání jako je u magicamu, to bys měla vpohodě zvládnout.

Jinak koupilas skvěle, vítej v klubu :) Kámoš (zarytej goprař) má gopro blacka+ a dost se hádáme a dělali jsme celkem slušnou srovnávačku. Výsledek:a rozhodně bych neměnil, vybrala si dobře. Koukali jsme na záběry a je to prostě uplně stejné, dokonce proti sluníčku mi přišla lepší magicamka. Baterka v GoPro vydrží uplný prd a displej je prostě dipslej, kámoš říkal že ho nepotřebuje (hajil gopro samozřejmě).. neni to ani tejden a už si ho šel koupit, ale vypláznul za něj dva a půl.. co je ale prostě uplně nejlepší je fakt ten videotimelapse. Já navíc používám kameru i v autě a g-sensor jsem tedy také dost ocenil.

Jinak ten videotimelapse, jak je kolonka ve videu, tam nastavíš "videotimelapse" a hodnotu třeba 0,5 sekundy až 30 sekund... osobně doporučuji dát třeba 1s s tim že si pak výsledek můžeš trochu zrychlit pokud by ti to přišlo moc pomalý... no a to je celý, zbytek za tebe udělá kamera.

U magicam mi náhodou přijde super ta jejich podpora, ale o videotimlapsu toho tam fakt moc nemaj..

co mi přišlo celkem dobrý jsou tyhle články:

http://podpora.magicam.cz/support/solut ... it-kter-je
http://podpora.magicam.cz/support/solut ... zpomalovat
deluka

Zdravím všechny,
Když spustit na S70 funkci videotimelapse předpokládám, že kamera dělá fotky s určitou časovou periodou, které následně spojí do videa. Jsou tyto fotky dostupné na kartě nebo se automaticky smažou po ukončení akce? A pokud jsou dostupné - v jakém jsou rozlišení? Díky.


Naposledy oživil Anonymous v 03.01.2021, 00:14
Odpovědět
  • Informace
  • Kdo je online

    Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host