HD Writer AE 5.0 - čeština

Fórum o všem ostatním - kamery, hardware, offtopic, ...
Odpovědět
IKY

Jak použít tento dodaný program když nemá ČJ
nh
Příspěvky: 58
Registrován: 07.10.2013, 13:38
Kontaktovat uživatele:

jedine pomocou tutorálov,ako napr.toto alebo použiť iný soft,ktorý je v češtine napr. pinnacle alebo PD,ale aj tak keď nemáte skúsenosť so strihom,tak budete musieť študovať,študovať a študovať :) čeština Vám len tak nepomože :)
steviezah
Příspěvky: 1735
Registrován: 22.03.2010, 12:00
Kontaktovat uživatele:

Program HD Writer od Panasonic je primárně určen ke stažení videosouborů z kamer Panasonic, přenosných
jednotek a flash karet.Tyto videosoubory musí být tímto softem podporovány.
Zkoušel jsem z přenosného HDD přetáhnout soubory AVI a vyskočila hláška:
The supported contens cannot be found.
Což znamená, že podporovaný obsah nenalezen
Editační možnosti tohoto softu jsou velice omezené a hodí se pouze pro jednoduché úpravy.
Na editaci vyberte jiný soft.
tibor

HD Writer AE 5.0 softver určený ku kamerám Panasonic.Dokáže stiahnuť do PC nahraté súbory z pamätovej SD karty.Pri pripojený kamery cez USB kábel treba určiť či chceme súbory dostať do PC alebo vytvoriť disk. Po stiahnutý súborov do vopred určeného adresára môžeme tie súbory vypáliť full HD na Blu ray disk alebo DVD disk v MPG2.Kamera musí byť zapojená do zdroja.V programe vyberieme ktoré súbory chceme vypáliť a či má súbory renderovať kamera alebo PC.Je lepšie dať kameru má na to výborný procesor.Stíha to v reálnom čase...
roman51
Příspěvky: 362
Registrován: 09.03.2012, 17:54
Kontaktovat uživatele:

Já už točím s HD Panáky dosti dlouho (od SD1, SD9 až k SD700) a od samého počátku mám na tento program (HD Writer) jediný názor: je na DVĚ věci !! >:D<
Zatím jsem nepřišel na rozumný důvod jej používat, když stažení videosouborů z karty do PC přes čtečku je daleko pohodlnější, a editace v Ediusu rychlá a bez problémů. Možná že v době, kdy Premiéra CS3 nedokázala s formátem .mts pracovat, měl opodstatnění (ale to už jsem měl Edius), ale dnes, když .mts snad umí i Pinnacle, je skutečně na ty dvě věci. Ze strany Panasonicu je to folklór ! Tož tedy na zdraví !! :)-D
neboztik
Příspěvky: 6
Registrován: 30.09.2011, 17:56
Kontaktovat uživatele:

Já bych ten HD Writer nezatracoval.Ukládá videoklipy do PC jako m2ts a každý klip má ještě tři pomocné soubory.Ty tam zřejmě hrají určitou roli.Ze zkušenosti při importu klipů do AP CS 5.5.2 se klipy natahují podstatně rychleji než klipy stažené z karty(mts) do PC. A taky jsem nezaznamenal problém při spojování klipů m2ts,o kterých píší v různých diskusích,že mezi klipy schází snímek a je to znát.Takže já ho používám se vší spokojeností.Ale rád si přečtu i jiné názory.
Laďa
Příspěvky: 266
Registrován: 22.02.2014, 10:23
Kontaktovat uživatele:

Mít jej v PC kvůli dlouhým souborům a jejich spojení je neopodstatněné. Každý trochu rozumný uživatel používá TotalCommandera a ten to spojí stejně a udělá ještě hodně práce navíc. A v době, kdy už i amatérské softy pracují přímo s vido soubory, je další důvod to neinstalovat.
zdeko
Příspěvky: 1
Registrován: 04.06.2014, 09:04
Kontaktovat uživatele:

Mam kameru Panasonic X920 s timto programem. Bezi na Win7. Po pripojeni kamery program nabehne ale objevi se hlaska ze prestal pracovat. Na jinem pc se to chova stejne. Neporadi nekdo co s tim? Dekuji.
roman51
Příspěvky: 362
Registrován: 09.03.2012, 17:54
Kontaktovat uživatele:

Rada je úplně jednoduchá ! :P Hodit do koše jako všechno co je na dvě věci !! Už tu několik lidí napsalo k čemu ten šit je !! (td)(td)


Naposledy oživil Anonymous v 01.01.2021, 04:48
Odpovědět
  • Informace
  • Kdo je online

    Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host