kamery

Fórum o všem ostatním - kamery, hardware, offtopic, ...
Alex

Pánové potřebuji poradit, mám zakoupit pro ADRA Frýdek-Místek video kameru, poloprofesionální v ceně asi 30 až 40 tisíc, a nevím jakou, ten výběr je velký, jak značek tak i kamer. Poraďte prosím.
Alex
pasahonza
Příspěvky: 6
Registrován: 17.10.2010, 11:28
Kontaktovat uživatele:

Vlastním videokameru SAMSUNG HMX - H 105BP
Mám takový problém, zaplnil se mi SSD disk a chtěl jsem natočené soubory stáhnout jako obvykle do počítače, ale v programu INTELI-SAMSUNG se mi zobrazí pouze prvních 20souborů (4.75G) a ostaních cca 50souborů (24G) se mi v počítači nezobrazí.
Ty soubory co se mi zobrazí mám v počítači již staženy z minula, ale z videokamery jsem je nesmazal, ted když jsem je chtěl smazat , tak mi to hlásí, že jsou chráněny a ve vlastnostech souboru mi to píše , že jsou určeny jen pro čtení....
Jinak pokud si chci soubory přehrát v kameře tak vše funguje - obraz + zvuk OK, ale v počítači se mi tyto soubory vůbec nezobrazí.
Připadá mi to jakoby kamera nevytvořila v stromu další podsložku. Po otevření v počítači se zbrazí složka video - podsložka - 100video a vté je těch 20starých souborů.
Mám W7.
Dříve jsem problémy neměl ani jednou.
Byli by jste schopni mi poradit prosím vás
Mockrát děkuji

pasahonza@seznam.cz
Miroslav Polner

30-40 tisíc na poloprofi kameru je dosť málo, skúste pozrieť napríklad http://www.canon.sk/For_Home/Product_Fi ... IA_HF_G10/
Jensi

Jensi napsal(a):
-------------------------------------------------------
> Za 40.000 připadá v úvahu Sony HXR-MC2000
> http://www.digikamery.cz/katalog-524-Sony-HXR-MC20
> 00
Miroslav Polner

Sony HXR-MC2000
Táto kamera má od poloprofi veľmi ďaleko! Malá kamera vo veľkom obale!
capik

Já používám převážně kamery panasonic a doporučil bych tohle http://syntex.cz/p/ag-ac90/c/kamery-avchd
Hlevně jsou spolejlivé. Používám je asi již 15 let a ani canon a sony tak spolehlivé nebyly natož v jakých podmínkách natáčel panasonic a bez závad oproti jiným kolegům ve stejných podmínkách kamery kolabovali nebo netočily vůbec.....
kamera11
Příspěvky: 376
Registrován: 09.06.2012, 00:42
Kontaktovat uživatele:

XXX
Romolus
Příspěvky: 1751
Registrován: 26.05.2010, 10:08
Kontaktovat uživatele:

Pro kamera11.
Díky za pochvalu. Nevím, zda jsem Vás správně pochopil. Nejsem motorista, a proto se v natáčení videa v autech příliš neorientuji. Pochopil jsem správně, že byste rád četl něco o levných videokamerách, které jsou primárně určeny pro natáčení např. dovolených v cenové relaci kolem cca pěti tisíc korun, nebo máte na mysli ty přímo určené na sledování provozu z auta?

jep ravdou, že jsem tlačen nadřízeným redaktorem i do levnějších kamer, ale já se jim snažím vyhýbat ze dvou důvodů. Předně je to to, že tato kategorie levných spotřebních je od všech výrobců prašť jako uhoď, jak se říká a není na nich moc co testovat. Drůhým důvodem je, že se svými recenzemi na typy vyšší cenové kategorie soustředím také z důvodu osvěty, aby lidé pochopili, že natáčení dokonalejší kamerou má mnohem větší smysl a podstatu, protože jejich výsledky jsou o dost lepší a jejich výstup umožňuje lepší postprodukci, v tomoto případě, dokonalejší záběry a tedy o důvod víc dát si s nimi práci v nějaké NLE střižně, ze které vyjdou mnohem lepší výsledky, než je tomu u tupého zírání na rozklepaný materiál z levných videokamer, jejižch výstup je mnohem horší a chuť později takové video upravit do dívatelné podoby mnohem menší, protože se to ani pořádně (bez vynaložení spousty času ve drahé střižně) navíc v poměrně silném PC nevyplatí.

Snad jsem odpověděl dosti smysluplně. Mějte se krásně a hodně štěstí při natáčení i v běžném životě. :-)
Odpovědět
  • Informace
  • Kdo je online

    Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host