Rada jakou kameru

Fórum o všem ostatním - kamery, hardware, offtopic, ...
Odpovědět
Alex

Pánové potřebuji poradit, mám zakoupit pro ADRA Frýdek-Místek video kameru, poloprofesionální v ceně asi 30 až 40 tisíc, a nevím jakou, ten výběr je velký, jak značek tak i kamer. Poraďte prosím.
Alex
Miroslav Polner

Ja mám dobrú skúsenosť s kamerou Canon,používam osobne vyššiu radu ale mám aj kameru v tej cenovej kategórii akú uvádzate, skúste pozrieť :
http://www.proficams.eu/shop/action/pro ... xa10.xhtml
Je potom aj lacnejšia verzia bez príslušenstva. Kamera točí pekne aj pri slabších svetelných podmienkach.
Alex

Děkuji za radu. Kdyby jste se měl rozhodovat mezi značkou Canon a Sony, kterou by jste volil a proč.
Děkuji za odpověd
Miroslav Polner

Ja mám všetko Canon,kamery aj Fotoaparáty,ale je to vec názoru,možno,že vám bude vyhovovať niečo iné,mne sa Canon kamera páči hlavneš preto,že točí aj pri slabších svetelných podmienkach a nikdy som nemal žiaden problém. Najlepšie by bolo ak máte možnosť si niekde kamery pozrieť a prípadne vyskúšať. V tej cenovej kategórii akú ste zadali si myslí,že tá canon kamera je celkom vhodná,točím s ňou bežne a spokojnosť. Na dôležitejšie záznamy samozrejme používam kameru vyššej kategórie.


Naposledy oživil Anonymous v 26.01.2021, 19:59
Odpovědět
  • Informace
  • Kdo je online

    Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host