upgrade na studio 18

Odpovědět
sepak

Koupil jsem upgrade studia 18 ultimate a tak jen první poznatky
Program je totální nedodělek
1 Při importu nejde najednou stáhnout víc jak nějakých 180-220 záběrů potom sek a konec
2 Vytvoření videa v BR délce cca 1,08 trvalo 9 hod,25 min /podle informace prodejce má být verze v 64 bit daleko rychlejší.
3 Po tomto hrůzném čekání chyběla v exportu hudba a zvuk z kamery v poslední třetině videa
Názor si utvořte sami.
PS: pracoval jsem z různými verzemi tohoto soft. ale čím jeto vyšší verze tím je horší.
THEuda

Souhlasím,
15 OK, 16 častý pád NGstudio, 17 velice častý pád NGstudio, 18 nejde pustit po instalaci, je třeba zakázat BR mechaniku, není 10 minut aby NGstudio nespadlo, počítám že 19 už ani nenainstaluji .... !!!!!
Je čas se porozhlédnout po něčem jiném, od 18. jsem si hodně sliboval s možnosti x64 architektury a ono ještě větčí s*a*k* :(
Počkám na další patch a ten rozhodne.
Jirka M

Stále čtu na diskuzním fóru o PS16,nebo nyní 18, samé problémy se softem. Podle svých vlastních zkušeností vím,že to o čem se píše,nejsou vady programu,ale zaneřáděného systému a v neposlední řadě i špatné základní nastavení programu.Na PS16 pracuji od jeho začátku a bez problému.
PS17.6.jsem jen testoval a poslední aktualizace taktéž vše doladila.
Čekal jsem na PS18/64 a tu nyní mám a po základní aktualizaci,pracuje také bez problémů i na exportu BD projektu dlouhého 120 min.Doba renderace včetně zápisu disku cca 3x času projektu. U souboru cca 2x. Poslední import ze zájezdu činil 980 záběrů.Žádný problém.
Při exportu je třeba v upřesnění nastavení dát kvalitu obrazu na vyvážené. Pokud se dá na vysokou,tak to může opravdu trvat tak dlouho,ale na kvalitě obrazu není rozdíl.
Žádný pád jsem nezažil.Pracuji s materiálem 1080/50p MTS i m2ts.mpg,MOV a vše třeba na jednom projektu.
THEuda

Dovoluji si nesouhlasit :D

Kompletně čistá instalace OS win 8.1 pro x64
Následně instalace pinnacla 18 x64 , nemám problém s exportem na BR, ale problém je v tom, že studio při aktivní ( povolené ) BR mechanice nenaběhne, prostě mazec !!!

Tak docela Vám zavidím, jelikož mě nevydrží běžet dýl než 10 minut. Na pinnaclu procuji od verze 8. od verze 16 nepracuji, jen řeším dokola samé neduhy ! Spíš pracuje on se mnou :D, bohužel pro mě vyhrává.
Jirka M

Pravda je , že pracuji ve W7/64. Jsem už starší ročník,také od verze 8 a dlouho jsem se držel na v.12.Hned jsem přešel v září 2012 na PS16 a do dnes slouží včetně plugin ProDad a SmartSound. Skládám projekty i na 10 stopách.

Přímé pálení disku nepoužívám. Vždy exportuji jen obraz disku , pak dodatečně zvolím vypalování přes Nero,nebo přes studio.
Někdy by to ani nešlo,protože u delších projektů,kde nestačí 25 Gb disk a musím s rychlostí dolu,nastavím 50Gb a mohu tak nastavit vyšší rychlost Mbit/sec.a tím kvalitu. Automat to dá klidně na 19 Gb. U DVD je to stejné.Přiznám zase 8,5 Gb disk.
Mrzí mě že máte takové problémy u W8.1. To posoudit neumím.
pajjja
Příspěvky: 6
Registrován: 06.01.2015, 10:16
Kontaktovat uživatele:

Také pracuji na W7/64 a zdá se že bez větších problémů. Občas spadne NGStudio a teď řeším, že po ukončení práce nejde znovu program spustit, aý po restartu počítače. Ale jinak snad dobrý, jen si nemohu zvyknout na prostředí Avid, P15 mi vyhovovalo více, teď očekávám přínos 64b architektury.
Jirka M

Při restartu počítače je to divné.Pokud by to bylo při restartu programu tak je to možné. Pokud ukončím studio,tak se může stát,že se řádně proces neodhlásí a já nemohu znova studio spustit. Stačí pravým tl. na spodní liště otevřít správce úloh,procesy,najít NGstudio.exe a dát ukončit proces.
Jinak jsem dělal "zatěžkávací" zkoušky PS18.0.2.,exporty projekt disk 138 min. na Blu-ray 50p i 50i, tak i jednotlivé filmy do MTS 50p s použitím efektů ProDad a jiných a ani jednou se nestalo,že by NGstudio přestalo pracovat a neukončilo export,nebo editaci.
Poze jsem zjistil,že mám na hraně svých 6 Gb operační paměti a už jsem jí zvýšil na 12.
Co se týká práce na ose, je to úplně jiné pravda. Ale musí se dodržovat několik zásad,zkratek a postupů,není jich mnoho a pak mohu potvrdit,že je to stejná radost z práce jako ve starém PS12-15.Mohu poradit.
Mato

Ahojte, na Pinnacle 18 Ultimate nemôžem nič žlé povedať. Mal som ho pol roka v PC a všetko bez problémov. Až teraz sa mi vyskytol problém: Automaticky mi na PC prebehla aktualizácia Win8 na Win10. Po aktualizácií mi PC prestal fungovať (po zapnutí iba čierna obrazovka). Hneď som ho dal do opravy. Po dvoch týždňoch som ho dostal späť, mojou požiadavkou bolo aby tam nebol Win10, a keďže nebola možná ani inštalácia Win8, dali mi tam Win7. Pochopiteľne všetky programy som musel inštalovať odznova. A tu nastal problém s Pinnacle 18. Zo začiatku išlo všetko OK, ale po chvíľke inštalácie napísalo hlášku File: AVID.VFEditing.manifest a inštaláciu zastavilo. Neviem nájsť na tento problém riešenie. Pred tým som mal dlho Pinnacle 11, ktorý som tiež inštaloval viackrát bez akýchkoľvek problémov. (Pinnacle 18 som mal nainštalovaný zatiaľ len raz a vtedy bez problémov). Ak by ste vedeli niekto poradiť ako toto riešiť, budem vám veľmi vďačný. Vopred ďakujem.
kamera11
Příspěvky: 376
Registrován: 09.06.2012, 00:42
Kontaktovat uživatele:

Zde je jedna odpověď → http://www.amazon.com/Pinnacle-Studio-1 ... B00GC1ZMYA
Už i zde na toto bylo řešeno → (14.1.2014) http://forum.strihvidea.cz/read.php?29,11565,page=4
Další rada je zde → http://pinnaclestudio.wz.cz/
Můžete pokračovat v "odhalování" dalších....→ https://www.google.cz/webhp?gws_rd=ssl# ... g.manifest
[attachment 1117 2016-06-05_234645.jpg]
Přílohy
2016-06-05_234645.jpg
2016-06-05_234645.jpg (170.75 KiB) Zobrazeno 2032 x


Naposledy oživil Anonymous v 26.01.2021, 19:58
Odpovědět
  • Informace
  • Kdo je online

    Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host