Rozšíření Pinnacle Studio 16 na Ultimate

Odpovědět
Dejv

Dobrý den, koupil jsem si základní verzi Pinnacle Studio 16 a potřeboval bych ji rozšířit na Ultimate. Proto jsem se zeptal prodejce, jestli k tomu stačí koupit Pinnacle Studio 16 Ultimate Upgrade. Řekl ano, ale po vložení disku do mechaniky (Upgrade) mi to píše, že všechny instalační prvky jsou již nainstalovány a k žádnému rozšíření na verzi Ultimate nedošlo. Tak Vás prosím o radu jak na to (snad jsem to nekoupil zbytečně)
Miroslav Polner

Musíte odištalovať pôvodnú verziu a naištalovať Pinnacle 16 upgrade a počas inštalácie to bude pýtať číslo základnej verzie a vloženie disku do DVD mechaniky.
Dejv

Tak jsem odinstaloval původní verzi (Pinnacle Studio 16 - základní) a nainstaloval Pinnacle Studio Ultimate Upgrade. Během instalace Upgradu to žádné sériové číslo nevyžadovalo a nainstalovalo se mi to samé, co jsem tam měl. Šlo mi hlavně o to, abych měl funkce jako v Ultimate: režim trimování, metadata, vytvoření kolekce, vstupní a výstupní značky v náhledovém okně .... Při koupi základní verze jsem netušil, že to bude na úrovni Movie Makeru (moje blbost) a teď jsem ještě víc naštvanej, protože jsem vyhodil další peníze za Upgrade a je mi na nic. Snad jsem aspoň někoho pobavil, jaká jsem jitrnica :S
Jirka

Nevím,jestli už to nemáte vyřešené,ale po odinstalaci studia,je potřeba to prohnat progámkem od Pinnacle na čištění registrů,který dokonale vyčistí pozůstatky původního programu od Pinnacle.Pak teprve instalovat do čistého PC.
kamera11
Příspěvky: 376
Registrován: 09.06.2012, 00:42
Kontaktovat uživatele:

XXX
mara

zdravím. potřeboval bych pomoct mam pinnacle studio 16 a někde sem prodrbal to seriové číslo. nevíte kde to mužu zjistit. ?
kamera11
Příspěvky: 376
Registrován: 09.06.2012, 00:42
Kontaktovat uživatele:

XXX


Naposledy oživil Anonymous v 26.01.2021, 19:58
Odpovědět
  • Informace
  • Kdo je online

    Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host