Nejde zvuk

Odpovědět
fender
Příspěvky: 16
Registrován: 22.09.2010, 10:49
Kontaktovat uživatele:

Zdravím !!!Draci potřebuju surně pomoct stahnu si pisničku s počítače,flešky hrajeto.Přijdu na druhý den a ani nota!Stahnu to znova a už ani tuk!Nevíte někdo co tomu je?Mám pinnacle 16.Dík!
Miroslav Polner

Skúste pesničku prekonvertovať aby bola vo formáte wav 44,1kHz, 16 bit.
fender
Příspěvky: 16
Registrován: 22.09.2010, 10:49
Kontaktovat uživatele:

Zdravím bohužel ani pisničky v pinnacle nejdou nadhled ano ale když ji dám do stopy tak ani tuk!
Šakal

Roky jsem pracoval s PS 14, což se ukázalo po zakoupení nové kamery s kvalitnějším záznamem jako těžko akceptovatelné. Asi 2 měsíce mám PS 17, doposud jsem v tomto zařízení zpracoval 2 filmy bez problémů. Tento týden se mi stalo, že ve zpracovávaném projektu přestal jít zvuk. Světelné ukazatele zvuku v jednotlivých stopách ukazovaly, že zvuk jede, ovšem z reproduktorů, ani ze sluchátek nebylo nic slyšet. Zkoušel jsem zkontrolovat nastavení, ale na nic jsem nepřišel. Cvičně jsem projekt vypálil na DVD a tam bylo vše OK. Dost těžko se ale dá pracovat s nastavením zvuků ve 3-4 stopách, když to neslyším. On nejede přes studio ani zvuk ze souborů s hudbou, komentářem, dokonce ani kontaktní zvuk z jednotlivých záběrů. Mimo studio ze všech zvukových souborů je zvuk v pořádku. Nezbylo mi, než film se sestříhaným obrazem a původním zvukem dát do PS 14, tam udělat úpravy zvukové stopy, přidat muziku a komentář a vyrendrovat v PS14. Trochu nemilé a zdlouhavé. Než odinstaluji PS 17 a nainstaluji zpět, přivítal bych radu od někoho, kdo má s PS 17 zkušenosti. Ujišťuji, že zvuky ve stopách nemám vypnuté.
Laďa
Příspěvky: 266
Registrován: 22.02.2014, 10:23
Kontaktovat uživatele:

V OS to jede?
Šakal

Teď budu za blba, ale nevybavuju si, co je OS.
Romolus
Příspěvky: 1755
Registrován: 26.05.2010, 10:08
Kontaktovat uživatele:

OS - operační systém ;-) Pravděpodobně Windows, že. Ikona reproduktorku vpravo dole na liště. Když máte otevřený Pinnacle klepněte tam a na směšovač, ta uvidíte, zda je Pinnacle zvuk aktivní, když jej právě v časové ose přehrává.
Šakal

Jak snadné, když se ví, na co kliknout. Děkuji Romulusovi. Stějně ale nevím, jak jsem si to vypnul, ale to už není podstatné.
Laďa
Příspěvky: 266
Registrován: 22.02.2014, 10:23
Kontaktovat uživatele:

To je častý problém, proto jsem se ptal hned na OS.
Martinz

Nejde mi zvuk u Pinnacu Studia 23 když si tam nahraju svoje soubory.


Naposledy oživil Anonymous v 20.12.2020, 15:09
Odpovědět
  • Informace
  • Kdo je online

    Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host