DVD Architect Pro 6

Authoring v Sony/Magix DVD Architect a DVD Architect Studio
Mart
Příspěvky: 677
Registrován: 16.01.2005, 18:44
Kontaktovat uživatele:

Sony vydává Vegas Pro 12 Suite s novým DVD Architect Pro 6 a Sound Forge Pro 10. Podrobnější informace zatím žádné.
https://www.sonycreativesoftware.com/suite

Před necelým měsícem jsem naletěl a jako novinku koupil Vegas 12 s DVDAr 5.2. Tak jsem zvědav jaké budou podmínky upgrade, případně zda nastane omlácení o hlavu prodejcům ke kterému bych se s radostí přidal ...
steviezah
Příspěvky: 1735
Registrován: 22.03.2010, 12:00
Kontaktovat uživatele:

Tak vidím příteli, že nejenom s Pináklistama se vyjebává B)-. Ale co mě zaujalo, že v suitě je i HitFilm.
Pokud jsem to dobře pochopil, nebo je to jenom přímo přenosné projektama mezi sebou.
Až budu mít čas podívám se tomu na zoubek.
Mart
Příspěvky: 677
Registrován: 16.01.2005, 18:44
Kontaktovat uživatele:

No tak teoreticky bychom měli mít nárok na upgrade zdarma. Viz.: https://www.custcenter.com/app/answers/detail/a_id/2336
Mart
Příspěvky: 677
Registrován: 16.01.2005, 18:44
Kontaktovat uživatele:

Romolus
Příspěvky: 1750
Registrován: 26.05.2010, 10:08
Kontaktovat uživatele:

No, tak zadarmo se to vyměnit může. Za víc to také nestojí. :-)
Mart
Příspěvky: 677
Registrován: 16.01.2005, 18:44
Kontaktovat uživatele:

Pokud by se stalo, že po vyplnění formuláře nedorazí email se sériovým číslem, tak formulář nezkoušejte vyplnit znovu - nepůjde již znovu odeslat. Pokud nejste u Sony Creative Software registrovaní, tak se registrujte na https://www.sonycreativesoftware.com/my ... gister.asp se stejnou mailovou adresou jakou jste používali při aktivacích svých Sony programů.
Po dokončení registrace (tentokrát již email dorazí) a přihlášení budete mít k dispozici přehled všech svých programů se sériovými čísly v části My Software (včetně nového Architectu).
isew
Příspěvky: 14
Registrován: 02.05.2013, 14:25
Kontaktovat uživatele:

Mám dotaz. Mám video - stříhané v Sony Vegas 12 - render - avchd 1920x1020-50i. Při přehrávání v pc obraz normální. Když udělám menu v architect pro 6, tak mi to hází při jakémkoli nastavení 16:9, i 4:3 obraz jako při širokoúhlem zobrazení (tzn. nahoře i dole černé lišty). Dělá mi to i u fotek. Nevím, jak se toho zbavit. Neporadíte mi někdo?
Mart
Příspěvky: 677
Registrován: 16.01.2005, 18:44
Kontaktovat uživatele:

Zkontrolujte si nastavení ve File->Properties.
Problémy se projevují ve stolním přehrávači, v přehrávači v PC? A renderujete DVD nebo BD?
isew
Příspěvky: 14
Registrován: 02.05.2013, 14:25
Kontaktovat uživatele:

Problemy jsou v notebooku, ale jen v architectu, kdyz pustim viďeo v notebooku v jakemkoli prehravaci, tak je ok. Pri zkusebnim vypaleni disku v architectu, tak v dvd prehravaci jsou znovu pruhy. Chtelo by to nekde nastavit, ale prosel jsem snad vse a nic nepomohlo. Drive se mi to nikdy v architectovi nestalo, jen ted v 6. Zkousel jsem i jiny film v avi a bylo to stejne.
Mart
Příspěvky: 677
Registrován: 16.01.2005, 18:44
Kontaktovat uživatele:

A když si v Architectu otevřete video tak má poměr stran správný (bez pruhů)? Pokud ne, tak ještě můžete zkusit přes pravé tlačítko Crop and Adjust a zase přes pravé tlačítko na náhledu volbu Match Output Aspect. Tím se video ořízne na správný poměr stran.

[attachment 734 architect_crop1.jpg]
[attachment 735 architect_crop2.jpg]
Přílohy
architect_crop2.jpg
architect_crop2.jpg (115.57 KiB) Zobrazeno 2700 x
architect_crop1.jpg
architect_crop1.jpg (51.04 KiB) Zobrazeno 2700 x
Odpovědět
  • Informace
  • Kdo je online

    Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host