DVD Architect Pro 6

Authoring v Sony/Magix DVD Architect a DVD Architect Studio
Mart
Příspěvky: 677
Registrován: 16.01.2005, 18:44
Kontaktovat uživatele:

Poslal jsem Vám emailem screenshoty z Architectu - Vámi zaslané soubory se mi zdají v pořádku. Přidal jsem i screenshot dialogu s nastavením - zkontrolujte si že máte projekt v Architectu správně nastaven a dejte vědět.
isew
Příspěvky: 14
Registrován: 02.05.2013, 14:25
Kontaktovat uživatele:

Díky moc. Nastavené jsem to měl stejně, jak jste mi doporučoval ve screenshotech. Odinstaloval jsem architecta, vyčistil cc cleanerem, ručně vymazal všechny známky o architectu v registru a nainstaloval znovu. Nepomohlo to. Tak jsem se rozhodl volit jinou cestu. Už jsem s architectem strávil hodně času a ten program toho tolik neumí. Zkoušel jsem windows dvd maker, zajímavé úvodní strany, vypadají pěkně, ale kvalita výsledného videa je naprosto tragická. Náhodou jsem objevil Wondershare DVD Slideshow Builder. Vyzkoušno. Vypadá zajímavě a výsledný výstup také není nejhorší, i když kvalita videa by mohla být fous lepší, ale to si spíš chce pohrát v rendrování z vegasu a následně vybrat dobrý kodek v wodnershare.
Tímto chci ještě jednou poděkovat za rady. I když se nám nepodařilo tu chybu najít, tak si vážím pomoci. Díky.
mir2vzm

Prosím o radu, mám dvd architekt 6. Mám vytvorené menu dvd so samostatnými kapitolami a neviem ako docieit aby sa mi po prehrati kapitoly automaticky vrátilo naspäť do hlavného menu ponuky volby prdhravania kapitol. Ďakujem
Mario Durec

Ahojte mam otázku napálil som dvd cez architekt a na dvd mi nejde zvuk na ničom, stretol sa s tým niekto??
Ďakujem za radu.
Romolus
Příspěvky: 1750
Registrován: 26.05.2010, 10:08
Kontaktovat uživatele:

Je důležité vědět (a sem i napsat) co za zvuk to bylo. AC3, MPEG1, PCM nebo něco jiného??? Při správném nastavení by žádný problém být neměl. Já osobně jsem se s žádným problémem se zvukem nesetkal.
pipo

Prajem dobrý deň,
s architectom 6.0 pracujem už nejaký rok. Teraz mi pri renderovaní vyhadzuje hlášku "The system is Low on memory. ..." a proces sa ukonči ako chyba. Má niekto slúsenoť ako to odstrániť, čo je potrebné spraviť?
Ďakujem.
Jiří

Máte zaplněný pevný disk, který Vegas používá. Odstraňte nějaké velké soubory - filmy atp, restartujte PC a v Architectu spusťte Redner.
Jiří

OPRAVA : SPUSŤTE RENDER...
Otakar
Příspěvky: 358
Registrován: 20.09.2011, 20:50
Kontaktovat uživatele:

Zdravím nemá někdo staženou češtinu do DVD Architect 6.0.237 a mohl ji poskytnout.Byla jak mě ukázal internet na Slunečnici ale tam
to již vyhazuje chybu 404,na ulozto jsem ji také nenašel ani nikde jinde.Děkuji.
Odpovědět
  • Informace
  • Kdo je online

    Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host