Proč není Edius u nás tak rozšířen?

Vašek

Mám koupený a registrovaný Edius 5.51. Občas mi při zasunutí flešky nebo USB disku zhasne LEDka klíče (a Eda samozřejmě nejde spustit) a musím klíč vytáhnout a zase vložit. Navíc mi zabírá na čelní stěně PC jednu ze dvou pozic. Dát ho dozadu a plazit se pod stolem se mi rozhodně nechce.
Není nějaká jednoduchá možnost, jak klíč ve Win XP Pro obejít?
Lze sice licenci stáhnout na HDD, ale pak asi zmizí z klíče. A co když mi HDD havaruje (nemá k tomu už asi daleko) a budu bez licence a 6,5 t.Kč za Edu bude v háji (abych nebyl sprostý).
Poradí mi někdo?
MONYS
Příspěvky: 395
Registrován: 24.12.2010, 15:21
Kontaktovat uživatele:

Kdysi se povaloval na netu EDIUS 6.02 který nepotřeboval HW klíč.A fungoval dobře.
roman51
Příspěvky: 362
Registrován: 09.03.2012, 17:54
Kontaktovat uživatele:

Myslím že se na www.ulozto.cz povaluje pořád. Jenom nevím je-li to kreknuté, nebo funguje jen 30 dnů. Kdysi jsem používal "léčivo" stažené myslím také z ulozto, když se mi HW klíč začal viklat a někde jsem se dočetl že to nějakým našim profíkům poradili němečtí kolegové.
Ještě pro Vaška - Kdybys to nenašel, mám to snad někde na starém PC ještě uložené, ale nebylo by to hned, mám ho na chalupě. Také nemyslím že Win XP je pro Edu dost vhodný OS.
MONYS
Příspěvky: 395
Registrován: 24.12.2010, 15:21
Kontaktovat uživatele:

Fungoval díky jednoduché léčbě, jen si nevzpomínám kde se dal stáhnout.Dal jsem si práci a hle strýček Google má hned několik odkazů na 6.02 fixed
Odpovědět
  • Informace
  • Kdo je online

    Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host