Než se pustíte do tvorby DVD a BD v Ediusu.

steviezah
Příspěvky: 1735
Registrován: 22.03.2010, 12:00
Kontaktovat uživatele:

No, já bych Vám přece jenom doporučil zálohovat originál z kamery než export z programu.
Já Vás varoval, je to na Vás.8-)

Co se týká zpracování jiných než mých videosouborů, záleží to vždy na dohodě.Já mám nějakou představu
co je asi vhodné nechat, ale to je málo.Teď se momentálně trápím se záznamem z rádobyprofi úpravny videa
a je to na mašli.
Kdyby Ti umělci radši pustili promítačku, kameru hodili na stativ a natočili to znova, udělali by lépe, než když
to zdigitalizovali přes Composite výstup. Hodím screeny do pokecu..
MONYS
Příspěvky: 395
Registrován: 24.12.2010, 15:21
Kontaktovat uživatele:

Pro stevie, co jste myslel s tím "Aero a vše jsem vypnul a nastavil na plný výkon"?Je třeba něco nastavit ve win?Dále se zeptám jak je to s tou timeline dáte tam surové soubory mts a rovnou dáte jako by create disc to folder.Protože mě projde u těchto souborů create encode ale spadne to při create menu jak je zobrazeno ve včerejším sreenu .když však dám v timeline vyrenderovat soubor do br pug/nebo mp4 /m2ts spadne to okamžitě při zahájení encode.Avid jsem odinstalil problém přetrvává.
steviezah
Příspěvky: 1735
Registrován: 22.03.2010, 12:00
Kontaktovat uživatele:

Abych odlehčil systému mám veškeré serepetice Windows vyplé a nepoužívám to. Vypínáním jsem myslel toto:

[attachment 502 setting.JPG]

Plochu nastavuji takto:
[attachment 503 nastaven_plochy.JPG]

To je všechno co mám v PC včetně jedné hry.
[attachment 504 Moje_programy.jpg]
Přílohy
Moje_programy.jpg
Moje_programy.jpg (33.3 KiB) Zobrazeno 1556 x
nastavení_plochy.JPG
nastavení_plochy.JPG (127.13 KiB) Zobrazeno 1556 x
setting.JPG
setting.JPG (105.34 KiB) Zobrazeno 1556 x
steviezah
Příspěvky: 1735
Registrován: 22.03.2010, 12:00
Kontaktovat uživatele:

pro Monys:
ano do timeline si vložím jakékoliv soubory, nic dopředu nepřekonvertovávám, nemám důvod.
Ostatně všechny ukázky jsou ze souborů od různých uživatelů.
Hotové BD a DVD které jsem tu dal ke stažení je ze surových souborů tak jak mi je Otakar poslal.
Buďte si jistý, že bych je určitě nekonvertoval abych je použil.Na to jsem lenivý a považuju to ztrátu času.
Kdyby tohle Edius neuměl, tak už by dávno proběhl jeho uninstal.
Jestli máte náladu, pošlete mi na uložto nějaké Vaše soubory, které Vás zlobí, klidně si zopakuju totéž co pro Otakara.
Pokud budou v nějaké rozumné velikosti, mohu Vám nasdílet přes Skype náhled na moji obrazovku a můžete to vidět
v přímém přenosu.
steviezah
Příspěvky: 1735
Registrován: 22.03.2010, 12:00
Kontaktovat uživatele:

ještě reakce pro Monys:
Jsem si uvědomil: Vy máte originál program s klíčem.

Máte ještě tato řešení:

1)Pokud Vám to opravdu nejde,reklamujte tam kde jste koupil, ale to jim budete muset dokázat že máte špatný soft.
Zaregistrujte si svůj program na domácích stránkách Canopusu a tuším, že si budete moci stáhnout novou kopii programu
Nebo se poraďte u Syntexu jak na to.

2)Zkuste Edius odinstalovat a znova nainstalovat.
MONYS
Příspěvky: 395
Registrován: 24.12.2010, 15:21
Kontaktovat uživatele:

Ano to udělám a znova přdem udělám reinstal win.
steviezah
Příspěvky: 1735
Registrován: 22.03.2010, 12:00
Kontaktovat uživatele:

Na reinstal se chystám taky, ale já to mám jednodušší.Obnovím systém ze zálohy do stavu čistého
systému před třemi týdny.
Pak si jenom doinstaluju zbytek.
roman51
Příspěvky: 362
Registrován: 09.03.2012, 17:54
Kontaktovat uživatele:

Monys, nyní máš skvělou příležitost si udělat zálohu, písi o tom na vedlejším vlákně o reinstalaci Windows, pro stevi.. to jistě není novinka, Tobě to může pomoct.
steviezah
Příspěvky: 1735
Registrován: 22.03.2010, 12:00
Kontaktovat uživatele:

Přesně, zazálohovat čistý systém po reinstalu a instalaci aktualizací včetně SP.Optimální doba.
Pak máš po obnově jistotu, že se ti softy nehádají.:D
mack
Příspěvky: 104
Registrován: 28.11.2011, 14:01
Kontaktovat uživatele:

pro STEVIEZACH:
chtěl bych se zeptat, nahoře píšete, že ve windows vypínáte veškeré "serepetičky" a nastavujete win na výkon. Já někde četl, že když se u W7 používá AERO (PRŮHLEDNOST), tak win využívají i grafický procesor a PC je svižnější. Vy máte opačnou zkušenost? Děkuji za reakci.
Odpovědět
  • Informace
  • Kdo je online

    Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host