Jak přehrát AVI video enkodované s Canopus kodeky.

Odpovědět
steviezah
Příspěvky: 1735
Registrován: 22.03.2010, 12:00
Kontaktovat uživatele:

Pro přehrávání AVI videa vytvořené v Ediusu, potřebujete jejich kodecpack v případě, že nemáte žádný product od Grass Valley nainstalován.
Jestliže máte v systému Edius Neo, nebo Edius 6 dojde k odinstalaci, ale to snad uvidíte a zeptá se to :-)
Připravil jsem ho zde.
Předpokládám, že pomocí nich budete moci i enkodovat také Vy ve svých programech.
Verze je poslední momentálně aktuální 6.02
http://uloz.to/xADrmn7/codecpack-without-edius-rar
Otakar
Příspěvky: 358
Registrován: 20.09.2011, 20:50
Kontaktovat uživatele:

Zdravím,tady u těch codeků bych se chtěl zeptat.Když jsem si prohlédl svůj systém pomocí MMCompView,kde se dají codeky jak zapínat tak i vypínat nebo se podívat na jejich vlastnosti atd.tak u sebe mám 13 codeků a decoderů od Canopus včetně HQX.Jsou to codeky různých softů ale jsou ve v.6.01 někde jsem to již tady uváděl,že je používám.
Ten Váš codekpack je ve v.6.02,sice tam je ang.txt ale z toho nejsem moudrý.Je tedy tento codekpack pouze pro Edius a na čem odskoušet zda moje codeky ve starší v.
vyhovují a nebo to doinstalovat a starší zakázat u mě mají zase návaznost na Avid Liquid.Když se člověk podívá teprve na tento výpis codeků v systému tak by tomu člověk nevěřil,že toho tam je tolik i když já žádný codekpack nikdy neinstaluji a pokud by jste sem mohl dát výpis Canopusu u Vás byl bych rád.Díky.
steviezah
Příspěvky: 1735
Registrován: 22.03.2010, 12:00
Kontaktovat uživatele:

Jsem se špatně vyjádřil, sypu si popel na hlavu.Tento codecpack je npotřebný tam kde není nainstalován žádný produkt od Grass Valley.
Tzn. Edius 6,Edius Neo,Firecoder blu+ .Už to je v prním příspěvku opraveno.

Můj aktuální výpis není koretní.Mám doinstalován K-Lite kvůlitomu,že se snažím přijít na to proč mi nehraje v Avid Studio video s LPCM audiem.
Už jsem rozchodil ve Windows Media playeru soubory MXF, ale Avid neustále vzdoruje a nechce hrát.
Zde máte výpis co mám z Canopusa.
[attachment 383 canopus.JPG]
Přílohy
canopus.JPG
canopus.JPG (250.12 KiB) Zobrazeno 1160 x
Otakar
Příspěvky: 358
Registrován: 20.09.2011, 20:50
Kontaktovat uživatele:

Zdravím,ano přesně tento výpis mám také co se týče Canopusu.Já ale mám v systému Edius 6.02 na XP a vy tedy máte tento codekpack nainstalovám,že v tom výpisu z 6.02 se nic nezobrazuje,a proto jsem se ptal zda instalovat či ne.
steviezah
Příspěvky: 1735
Registrován: 22.03.2010, 12:00
Kontaktovat uživatele:

Nevím jak je to v XP, ale na home page Ediusa píšou:
Pokud v systému Edius je tento cocdecpack neinstalovat.
Otakar
Příspěvky: 358
Registrován: 20.09.2011, 20:50
Kontaktovat uživatele:

Děkuji budu se tím řídit.
Odpovědět
  • Informace
  • Kdo je online

    Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host