Jak nahrát zpět do kamery?

Odpovědět
radus
Příspěvky: 2
Registrován: 12.02.2012, 17:32
Kontaktovat uživatele:

Edius 6. Problém mám dostat vypočítaný hotový HD projekt do kamery na pásek. Postupuji:
1) export - to file - vyberu HDV - odfajfkuji dva čtverečky: enable...a export in..... dám HDV1440x1080 50i top....pak export a soubor se mi uloží jako m2t.
2) do kamery: Tools - MPEG Writer - tabulka - vyberu soubor - připojím kameru - vlevo se oživí vypínač write - kliknu a kamera začne nahrávat. Jenže se mi nahraje pouze modrá plocha. Nefunguje ani náhled-Preview a na to by připojení s kamerou vliv mít nemělo.
Používám ExpressCard, která je ověřená, protože podporuje standart OHCI. Bez problémů provádím Capture z kamery, ale projekt do kamery dostat nemohu. Kameru mám SONY HDR HC 9, ale ani na půjčené HC 3 to nefunguje.
mack
Příspěvky: 104
Registrován: 28.11.2011, 14:01
Kontaktovat uživatele:

Jako amatér mam jednu asi hloupou otázku, k čemu je to dobré nahrát hotový projekt zpět do kamery na pásek?
steviezah
Příspěvky: 1735
Registrován: 22.03.2010, 12:00
Kontaktovat uživatele:

Já se přiznám, že nevím.Jestliže mám zdrojový pásek, stáhnu video do PC a tím pro mě páska končí.
Importované video si nechám uloženo na HDD podle potřeby anebo jej přesunu na externí HDD.
Udělám z toho nějaké video, to si palnu na placku nebo nechám na HHD.
Snad možná z důvodu další zálohy pásky a hotového vystříhaného videa nebo pro přehrávání hotového
projektu z kamery, což se mi jeví jako kontraproduktivní.Na to snad stačí nějaký multimediální
přenosný player nebo i flash disk.

Pásky samozřejmě nemažu, ale schovávám pro někdy možné použití.
steviezah
Příspěvky: 1735
Registrován: 22.03.2010, 12:00
Kontaktovat uživatele:

Když si tak pročítám příspěvek od radus není chyba nahodou v exportu a je nastaveno
správně exportní zařízení?Nemělo by to být export jako Print to tape?
Nemám možnost momentálně kouknout do manuálu ale Mpeg Writer je podle mne
určen pro zápis na kartu.Další info dodám nejdříve pozítří.
steviezah
Příspěvky: 1735
Registrován: 22.03.2010, 12:00
Kontaktovat uživatele:

Protože moje PC prochází totálním reinstalem,doporučuji navštívit pro inspiraci jak co nastavit tento web:
http://www.videoproductions.com.au/html/dv-pal.html
radus
Příspěvky: 2
Registrován: 12.02.2012, 17:32
Kontaktovat uživatele:

Chyba byla v původní verzi Ediusu. Po stažení upgrade 6.07 nahrávání již funguje.
Odpovědět
  • Informace
  • Kdo je online

    Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host