Adorage a Edius 6

Otakar
Příspěvky: 358
Registrován: 20.09.2011, 20:50
Kontaktovat uživatele:

Zdravím pouze poslední dotaz,protože mám jak jsem uvedl Adorage 3.0.92 bez unlicensed tak u té verze 3.0.93 s unlicensed je nějaké omezení u té Ado 10 a 13
nebo se to vztahuje pouze k tomu Ado 3.0, čím je to tedy omezeno a jaký je rozdíl o proti v.3.0.92
Pro mě stačí úplně takovéto informace a není potřeba zakládat téma.Díky.
steviezah
Příspěvky: 1735
Registrován: 22.03.2010, 12:00
Kontaktovat uživatele:

Firma proDad je velmi skoupá na nějaké informace,takže jaký je rozdíl mezi 3.0.92 a 3.0.93 nevím,jedná se o update základní verze 3.0
ve které jsou odstraněny chyby a opraveny bugy.Ostatně jako v jiných softech.
Testoval jsem updaty 3.0.59 pak 3.0.80 a 3.0.86, jevilo se mi to jakoby stabilnější a rychlejší, ale to je můj subjektivní dojem.
Po ukončení práce s Pinnaclem jsem Ado přestal používat.
V každém případě pokud budete mít verzi licencovanou neoriginálně(čti cracklou) dají se očekávat problémy jak popisujete.
steviezah
Příspěvky: 1735
Registrován: 22.03.2010, 12:00
Kontaktovat uživatele:

Také toto téma jsem oddělil od obecného téma Edius 6.
Walty

Pekny den.Ja by som mal jednu otázku. Tiez pouzivam ver. 6.02 a Po nainstalovani adorage pack-ov mam taky problem ked otvorim effekty adorage mi neprehra (neanimuje) effekty. ale ked si vyberiem a vratim sa do programu v ediuse mi uz bez problemov prehra. Dost ma to stve pretoze neviem si vyberat medzi effektami lebo nereaguje. Ked Addorage idem otvorit samostatne mimo edius tak mi funguje tiez bez problemov. Mam aj nainstalovany Adorage update 3.093. Viete mi poradit?
Dakujem.
steviezah
Příspěvky: 1735
Registrován: 22.03.2010, 12:00
Kontaktovat uživatele:

Adorage od verze 3 má problém téměř v každém videoeditoru a lže jako když tiskne.Jenom potichu vydává updaty.
Já jsem to přestal používat, omlouvám se, poradit neumím.
Odpovědět
  • Informace
  • Kdo je online

    Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host