Adorage a Edius 6

Otakar
Příspěvky: 358
Registrován: 20.09.2011, 20:50
Kontaktovat uživatele:

Zdravím sehnal jsem Adorage 13 a lze jej nainstalovat jako plugin do Premiery,Edius 6.02 a Magix - ve střihových programech jsou po instalaci zobrazeny.
MONYS
Příspěvky: 395
Registrován: 24.12.2010, 15:21
Kontaktovat uživatele:

Zkoušel jsem tuto verzi ale je to asi pouze DEMO,Nevím jak u Vás funguje ale pokud vložím do klipu efekt adorage tak se v klipu objeví logo s názvem demo.
Otakar
Příspěvky: 358
Registrován: 20.09.2011, 20:50
Kontaktovat uživatele:

Zdravím bohužel já jsem to zkoušel v Magixu a tam jsem na nic nenarazil /mohlo by to ale být až v renderu/ a Edius jsem zkusil až teprve nyní a je tam opravdu Demo.
steviezah
Příspěvky: 1735
Registrován: 22.03.2010, 12:00
Kontaktovat uživatele:

Jako všechny ostatní pluginy i tento Adorage od proDad pořebuje mainstalit licenci nebo seriové číslo.Měl jsem to pro Pinnacle a přesně takto se to chovalo.
Tento plugin se dá sehnat i jako standalone aplikace a pokud ji máte original se serialem,dalo se to z Pinacle zavolat jako externí aplikace.
Otakar
Příspěvky: 358
Registrován: 20.09.2011, 20:50
Kontaktovat uživatele:

Zdravím já mám v Liquidu nainstalované 1-8 a samostatně 9,10,11 a 12 k tomu Adorage 3.0.92 /v tom se to nechá prohlížet samostatně-externě tak jak píšete/ než spustím střihový soft.Objevil se mě ten balík 1-12 i v Avid Studiu/než jsem AS odinstaloval/ také tam nebylo nikde Demo.Znovu jsem se díval do Magixu kam jsem ten Adorage 13 instaloval bez čísla a je bohužel opravdu jako Demo pouze v Ediusu. Do Magixu se ale do základní instalace dostal i Free Starter Pack Adorage a k tomu byl doinstalován tedy ten plugin Adorage 13 bez čísla.
Zkusil jsem tedy render s efektem z Adorage 13 v Magixu a Demo tam tedy žádné není.V Avid Liquidu 1-12 to chodí také bez problémů.
Edius to má pravděpodobně ošetřené jinak ale od té 6.06 by měl Pro DAD být snad součástí Ediusu.
steviezah
Příspěvky: 1735
Registrován: 22.03.2010, 12:00
Kontaktovat uživatele:

ProDad je součástí Bonus disc pro Edius, nikoliv v samostané instalaci programu.Je to vitascene filter, vitascene transition a mercalli stabilize..
[attachment 130 Edius_prodad.jpg]
Přílohy
Edius_prodad.jpg
Edius_prodad.jpg (66.36 KiB) Zobrazeno 1503 x
Otakar
Příspěvky: 358
Registrován: 20.09.2011, 20:50
Kontaktovat uživatele:

Zdravím pak ale nevím proč je při instalaci Adorage 13 přímo v nabídce možnost zaškrtnout jako
Plugin for Premiere 6.0 /Transitions/
Plugin for Premiere 6.0 /Video-filtr/
Plugin for Edius 6.02
Magix video deluxe Plugin
Nebylo instalováno jako Demo zaškrtnul jsem pouze Edius a Magix,přesto pouze Edius nabízí Demo.
steviezah
Příspěvky: 1735
Registrován: 22.03.2010, 12:00
Kontaktovat uživatele:

Nevím z jakého zdroje to máte a je mi to jedno.Je Vaše věc co si cpete do PC.Ale doporučuji se nejdříve poohlédnout u výrobce
jak vypadá originál.To co máte se mi jeví jako modifikovaná záležitost včetně upravené silent instalace.A věřte,že standalone
aplikace včetně pluginu není zadarmo.
Otakar
Příspěvky: 358
Registrován: 20.09.2011, 20:50
Kontaktovat uživatele:

Mám vedle sebe jak Demo Pro DAD /adorage -vol 13demo 32bit.exe/ já jsem u výrobce byl tak i to druhé a to co jsem popisoval jsem se díval na to Demo a to se chová naprosto stejně.
steviezah
Příspěvky: 1735
Registrován: 22.03.2010, 12:00
Kontaktovat uživatele:

Jak se chová originál nevím,nemám 13 originál,jenom 10 a ta chce serial:
[attachment 131 ADO_10_licence.jpg]
Originál demo:
[attachment 132 ADO_13_demo_3.jpg]
Bohužel nelze rozlišit mezi originální licencovanou verzí a upravenou silent install.Obě vypadají stejně.
[attachment 133 ADO_licenced.jpg]
Rozdíly poznáte až při zkoušení funkčnosti a i to se ještě chová pokaždé jinak.(podle mých testů)

Tato část textu je myšlena obecně,bez jakékoliv návaznosti na jakýkoliv příspěvek nebo uživatele.
Neumím líp poradit,protože to už bychom mohli založit vlákno na téma Jak hacknout programy.
A do toho už nejdu ani přes vzkazy do soukromých zpráv.
Pokud dám k dispozici nějaký postup,musím jej mít důkladně otestován a nedám přímý odkaz.
Viz smartsoundy.
Přílohy
ADO_licenced.jpg
ADO_licenced.jpg (183.87 KiB) Zobrazeno 1503 x
ADO_13_demo_3.jpg
ADO_13_demo_3.jpg (204.19 KiB) Zobrazeno 1503 x
ADO_10_licence.jpg
ADO_10_licence.jpg (50.68 KiB) Zobrazeno 1503 x
Odpovědět
  • Informace
  • Kdo je online

    Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host