PluralEyes pre EDIUS

Odpovědět
Lubomir
Příspěvky: 61
Registrován: 29.03.2013, 21:43
Kontaktovat uživatele:

Pozdravujem všetkých. Vie mi niekto poradiť ? Údajne pre edius existuje tzv. PluralEyes, ktorý po inštalácii automaticky zosynchronizujem viac kamerových a zvukových stôp. Kde sa dá zohnať a ako ho prípadne doinštalovať do ED 7.42 Ďakujem
Otakar
Příspěvky: 358
Registrován: 20.09.2011, 20:50
Kontaktovat uživatele:

Zdravím našel jsem pouze PluralEyes 3.5 ale nainstaloval se pouze jako přímo program neobjevil se žádný plugin v Ediusu 7.41
[attachment 1036 Beznzvu.jpg]
[attachment 1037 Beznzvu1.jpg]
Přílohy
Bez názvu1.jpg
Bez názvu1.jpg (254.05 KiB) Zobrazeno 1398 x
Bez názvu.jpg
Bez názvu.jpg (275.55 KiB) Zobrazeno 1398 x
Otakar
Příspěvky: 358
Registrován: 20.09.2011, 20:50
Kontaktovat uživatele:

Zdravím provedl jsem ještě update na v.3.5.8 ale nic se tam o pluginu pro Edius 7 nepíše.
[attachment 1038 Beznzvu3.jpg]
Přílohy
Bez názvu3.jpg
Bez názvu3.jpg (236.79 KiB) Zobrazeno 1398 x
Otakar
Příspěvky: 358
Registrován: 20.09.2011, 20:50
Kontaktovat uživatele:

Zdravím tady jsem ještě našel anglický návod na zhotovení synchronizace a exportu do Ediusu.


"Required Tools
EDIUS 7 (v.7.40)
PluralEyes (v.3.5.4)


Unofficial Workflow
1. Start Plural Eyes.
2. Add media to Plural eyes .
3. The Smart start feature of Plural eyes will automatically create bins with the folder names you have created.
4. Save the project to a selected location and give it name ( this will make EDIUS use the same name in the bin).
5. Click the synchronize button. You will see that the clips will move on the Plural eyes timeline so they can be synced
6. After the sync is completed click the export timeline button.
7. Under Editor format choose Premiere Pro
8. Under Timeline format select Final Cut Pro XML for Premiere. (“select create a sequence with audio content replaced in video clips” should be left unselected)
9. After you have completed the settings click export.
10. When the export is completed the exports list of Plural Eyes will open. Select the Project, right click and choose copy as path.
11. Start EDIUS and make a project with the same settings(frame-rate and Frame size) as the assets you imported in Plural Eyes.
12. In the opened EDIUS project go to File → Import Project → FCP XML
13. In the filename dialog box, paste the path you copied under step 10 and press open.
(alternatively you can manually browse to the xml. )
14. Edius will import the do the following:
It will import the audio and video the files in the bin and import a “synced sequence”: in the top folder will be named with same name you input in step 4
15. Double click the “synced sequence” and it will open as a timeline sequence.
This will contain your synced video and Audio files."

a internetový překlad


"Potřebné nářadí
EDIUS 7 (v.7.40)
PluralEyes (v.3.5.4)


Neoficiální Workflow
1. Spusťte Množné Eyes.
2. Přidejte média do množství očí.
3. Začátek Funkce Smart množného čísla očí automaticky vytvoří koše s názvy složek, které jste vytvořili.
4. Uložte projekt do vybraného místa a dát mu jméno (to bude EDIUS používat stejný název v zásobníku).
5. Klepněte na tlačítko Synchronizovat. Uvidíte, že klipy budou pohybovat v množném čísle oči časové ose, takže lze synchronizovat
6. Po dokončení synchronizace klepněte na tlačítko export časové osy.
7. Podle formátu editoru vybrat Premiere Pro
8. Podle formátu Timeline vybrat Final Cut Pro XML pro Premiere. ("Vyberte vytvořit sekvenci s audio obsah nahradil ve videoklipech" by mělo být zaškrtnuté)
9. Po dokončení nastavení klepněte na tlačítko Exportovat.
10. Po dokončení exportu seznamu vývozu množné číslo oči otevře. Vyberte projekt, klikněte pravým tlačítkem myši a zvolte kopírovat jako cesta.
11. Spusťte EDIUS a udělat projekt se stejným nastavením (frame-rate a velikost rámu) jako majetek jste importovali v množném čísle Eyes.
12. V otevřeném projektu EDIUS jděte na Soubor → Importovat Project → FCP XML
13. V dialogovém okně název souboru, vložit cestu zkopírovali v kroku 10 a stiskněte Otevřít.
(Případně můžete ručně procházet XML.)
14. Edius bude dovážet proveďte následující:
To bude importovat audio a video soubory do koše, a import "synchronizovanou sekvence": v horní složky budou pojmenovány stejným názvem, zadáte v kroku 4
15. Dvakrát klikněte na "synchronizovanou sekvenci" a otevře jako sekvence na časové ose.
To bude obsahovat vaše synchronizovat video a audio souborů. "

Tady ještě odkaz.
http://forum.grassvalley.com/forum/show ... eyes+edius


1. Spusťte EDIUS a udělat projekt se stejným nastavením videa frame-rate a velikost rámu jako jsou videoklipy budete importovat v množném čísle Eyes.
2. Chtěl bych doporučit změnu názvu časové osy Sequence na název podobného projektu, protože Pluraleyes bude používat tento název sekvence. (Double klikněte pravým tlačítkem myši na kartu EDIUS sekvence).
3. Při přidávání videosouborů do časové osy nepoužívejte "VA" stopu jako video a audio. Nastavte správný režim opravu tak, že videoklip zvuk je na samostatné zvukové stopy. Nezáleží na tom, v případě, že tratě jsou stereo nebo mono nebo obojí.
4. Přejděte na EDIUS menu Soubor> Export Project> AFF ...
5. V dialogovém okně Project Export (AFF) Změna uložení: do složky projektu a vytvořit název souboru pro tento export. Pak změňte předvolby na typu: 4 a klepněte na tlačítko Podrobnosti .... V dialogovém okně Exportovat AFF detailní nastavení ujistěte se, že volba "Použít původní klipy" je zvoleno v "Videoklip" a "Audio klip". Všechny ostatní volby neplatí, takže klikněte na tlačítko OK a potom uložit.
6. Právě otevřeno Pluraleyes (můžete mít EDIUS open).
7. Přejděte na Pluraleyes lidové menu Soubor> Nový projekt od AFF souboru. V otevřeném dialogovém okně přejděte do složky projektu EDIUS a najít AFF soubor a otevřít.
8. Po zvukové křivky jsou vytvořeny, klepněte na tlačítko Synchronizovat.
9. Po dokončení synchronizace klepněte na tlačítko export časové osy a v dialogovém okně klepněte na tlačítko Export ve spodní části.
10. Vraťte se do EDIUS a přejděte na Soubor> Import Project> AFF ... V otevřeném dialogovém okně přejděte do složky projektu EDIUS a najít AFF soubor ve složce s názvem "Vaše Sequence name" a konče "vyvážený" datem a čas. Otevřete soubor AFF.
čápík
Příspěvky: 29
Registrován: 03.10.2014, 15:47
Kontaktovat uživatele:

Jo ale kde to stáhnout a kde vzít crack to jsi nenapsal. Díkes
Otakar
Příspěvky: 358
Registrován: 20.09.2011, 20:50
Kontaktovat uživatele:

Zdravím já jsem to stáhnul samozřejmě z internetu v.3.5.5 je tam i patch.Stáhnul jsem to přes server NAS bohužel u toho nejsou adresy přímo uvedeny odkud se to stahuje.Pak jsem zkoušel update na 3.5.8 ale u toho nelze již stejný patch použít takže jsem se vrátil na virtuálu k původnímu.Takže neporadím.Je to někde z torrents.
Otakar
Příspěvky: 358
Registrován: 20.09.2011, 20:50
Kontaktovat uživatele:

Zdravím tady je nějaký odkaz bez záruky.

http://isohunt.hid.im/torrent_details/1 ... ch-OldThor
Lubomir
Příspěvky: 61
Registrován: 29.03.2013, 21:43
Kontaktovat uživatele:

/[/color]
Odpovědět
  • Informace
  • Kdo je online

    Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host