Jakou funkci má PROXY MOD.

Odpovědět
MONYS
Příspěvky: 395
Registrován: 24.12.2010, 15:21
Kontaktovat uživatele:

Může mě prosím někdo objasnit jakou funkci má Proxy mod v Ediusu?Shlédl jsem pár tutoriálů ale stejně není mě jasné na co má proxy vliv. Umožní ve výsledku např. lepší plynulost výsledného renderigu videa do AVCHD2 respektive i do jiných formátů?
roman51
Příspěvky: 362
Registrován: 09.03.2012, 17:54
Kontaktovat uživatele:

Proxy mód je požehnání pro slabší PC. Sestřihat v proxy módu a renderovat v plném módu. Protože Edius byl od nepaměti super soft, tak do příchodu HD proxy nepotřeboval. Např. UleadMediaStudioPro už ho mělo dávno před tím.
Já ho používám při multikameře, kdy si mohu dát při výběru záběrů 8 klipů nad sebe a jede to plynule bez trhání. Chce to zobrazení na celý (přídavný) monitor.
Většinou používám 4 klipy nad sebou.
roman51
Příspěvky: 362
Registrován: 09.03.2012, 17:54
Kontaktovat uživatele:

Ještě pro Monys - tady jeden příklad
[attachment 717 3monitoryx.jpg]

I když v tomto případě nebyl proxy použit, protože 4 klipy můj PC zobrazuje plynule, 8 klipů používám pro hrubý výběr.
Přílohy
3 monitory x.jpg
3 monitory x.jpg (286.4 KiB) Zobrazeno 641 x
MONYS
Příspěvky: 395
Registrován: 24.12.2010, 15:21
Kontaktovat uživatele:

Děkuji za odpověd. Protože já zas jsem naprostý fim. amatér multi kameru nemám v úmyslu používat, zřejmě přejdu kvůli AVCHD 2 opravdu do Intelu.Stále mě trápí problém ve výsledném AVCHD 50p nekřestanská doba renderu třeba 20min. klipu a následné artefakty +trh. chod v MMC. V PC v WM PL. je chod videa plynulý až na občasné artefakty případně se video na chvíli zakroutí horizontálně uprostřed obrazu.Nemůže mít vliv na to i třeba SD karta v kameře už při nahrávání?Používám Kingston SDHC ultimateX 100x+KING.SDHC 10.vše16g.Kamera PAN 900.
Odpovědět
  • Informace
  • Kdo je online

    Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host