Fixace velikostí dialogových oken.

Odpovědět
Uživatelský avatar
Smaha
Příspěvky: 25
Registrován: 20.07.2015, 09:52
Bydliště: Vlašim
Kontaktovat uživatele:

Obr 1.jpg
Obr 1.jpg (358.42 KiB) Zobrazeno 1458 x
Obr 2.jpg
Obr 2.jpg (347.71 KiB) Zobrazeno 1458 x
Ahoj kolegové, prosím o radu. Je to taková blbost, ale musel jsem přeinstalovat Vegas Pro 16 a ksyž otevřu nějaké dialogové okno - ať je to třeba Levels, Color Correction, PanCrop atd, tak se mi to okno otevře naprosto přes celou výšku obrazovky a já pak musím spodní lištu Windowws hodit na pravou stranu, abych se dostal k ovládavím prvkům při animacích klíčových bodů. Je to otravné. To okno se nedá zmenšit, protože už dole (i nahoře) není ani trošku místa, kde bych se chtil s myší.
Abych se tam dostal, musím jít do nastavení zobrazení Win a přehodit ho na "na výšku". Okno zmenším a pak to zobrazení dám zpět "na šířku". Dříve mi to tu novou velikost pak udrželo u všech oken, jenže teď po reinstalaci se další otevření jakéhokoliv tohoto okna znovu roztáhne přes celou výšku obrazovky, jak už jsem psal.
Předem děkuji za radu.
Uživatelský avatar
Smaha
Příspěvky: 25
Registrován: 20.07.2015, 09:52
Bydliště: Vlašim
Kontaktovat uživatele:

Vyřešeno.
Romolus
Příspěvky: 1750
Registrován: 26.05.2010, 10:08
Kontaktovat uživatele:

Bylo by pro příště dobré, kdyby jste sem řešení předtím Vámi nastíněného problému zde prezentoval. Nikoliv jen suché - vyřešeno.
Uživatelský avatar
Smaha
Příspěvky: 25
Registrován: 20.07.2015, 09:52
Bydliště: Vlašim
Kontaktovat uživatele:

Ano, naprosto tě chápu, a i já bych napsal totéž. Ale v tomto konkrétním případě jsem chtěl dát najevo mou mírnou frustraci z toho, že se nikdo s radou neozval, takže z toho usuzuji, že by to tedy stejně nikoho nezajímalo.
Ale, samozřejmě, nic ve zlém, chraň Bůh***
Odpovědět
  • Informace
  • Kdo je online

    Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host