Vegas Pro - verze 18

bugr
Příspěvky: 67
Registrován: 23.12.2017, 11:12
Kontaktovat uživatele:

tak jsem si to přečetl a nevím jestli přejít na vyšší verzi. Mě nejvíc vadí, že občas nemám plynulý náhled, to renderování na konci není takový problém.
Ale štve mě když se to škbe a to nemluvím o tom když použiju třeba změnu rychlosti, to je úplný konec. Bavím se o 4k. full hd je brnkačka.

Mám Vegas pro 14 a nevím jestli má význam přejít na novější verzi. Co Vás tak čtu tak asi ne....
sotas
Příspěvky: 110
Registrován: 17.11.2016, 14:12
Kontaktovat uživatele:

Nějak jsem si vypnul náhled videa - zvětšení na celý monitor. V okně náhled běží a vše OK, ale nejde zvětšit. Věděl byste někdo prosím? Díky!
sotas
Příspěvky: 110
Registrován: 17.11.2016, 14:12
Kontaktovat uživatele:

sotas píše: 11.12.2021, 18:21 Nějak jsem si vypnul náhled videa - zvětšení na celý monitor. V okně náhled běží a vše OK, ale nejde zvětšit. Věděl byste někdo prosím? Díky!
Tak nepomohla ani reinstalace... :?
Romolus
Příspěvky: 1750
Registrován: 26.05.2010, 10:08
Kontaktovat uživatele:

Pokoušel jsem se na toto téma na webu něco najít, ale nepovedlo se mně to.

Zkoušel jste nastavení v View - Windows Layouts - Default Layouts?
sotas
Příspěvky: 110
Registrován: 17.11.2016, 14:12
Kontaktovat uživatele:

Romolus píše: 21.12.2021, 12:53 Pokoušel jsem se na toto téma na webu něco najít, ale nepovedlo se mně to.

Zkoušel jste nastavení v View - Windows Layouts - Default Layouts?
Také jsme nic nenašel. Windows Layouts - Default Layouts nastavení jsem vyzkoušel také. Tlačítko na zvětšení obrazu jen zmodrá a to je vše. Vše kde jsem narazil na defaultní hodnoty jsem je zadal... prostě mi to hlava nebere.
Jediné vodítko co se dělo předtím - měl jsem současně nainstalovanou verzi 17 a 18 a dal jsem verzi 17 odebrat. Časově by to tak odpovídalo, byť si rozumově nepřipouštím že by to mělo souvislost. A v té době jsem nějak zapnul podporu CUDA. Nicméně i když grafiku odeberu, nemá to vliv.
Romolus
Příspěvky: 1750
Registrován: 26.05.2010, 10:08
Kontaktovat uživatele:

A nestalo se to, že se okno jen někam schovalo (zmenšené), mimo obrazovku monitoru? vím, že jsem kdysi také něco postrádal, ale už mně vypadlo, jak jsem to obnovil. Zkoušel jste v okně Vegas otevřeném přes celou obrazovku dát vlevo nahoře přes nápis s ikonou pravým tlačítkem - Obnovit? Možná se něco stane, možná ne. Nejsem schopen to zaručit.

Jestli jste odmazal jednu verzi Vegas, mohlo to vzít něco z registrů, ale to by se mělo po reinstalaci asi opět doinstalovat. Ony ty vyšší verze Vegas v PC dost zlobily. Já bych vzal nějaký disk a na něj instaloval jen operační systém a danou verzi Vegas. Bude-li to fungovat, potvrdí se, že odinstalace vzala něco, co neměla.

Nebude na škodu se přeptat zde: https://vegas-video.cz/
sotas
Příspěvky: 110
Registrován: 17.11.2016, 14:12
Kontaktovat uživatele:

Romolus píše: 22.12.2021, 13:41 A nestalo se to, že se okno jen někam schovalo.....
Velmi děkuji za snahu a ochotu - ale nějak nebyl přes vánoce čas to testovat..., až bude chvilka, budu zase laborovat... ;)
sotas
Příspěvky: 110
Registrován: 17.11.2016, 14:12
Kontaktovat uživatele:

sotas píše: 01.01.2022, 10:10
Romolus píše: 22.12.2021, 13:41 A nestalo se to, že se okno jen někam schovalo.....
Velmi děkuji za snahu a ochotu - ale nějak nebyl přes vánoce čas to testovat..., až bude chvilka, budu zase laborovat... ;)

EDIT - konečně funkční. Odstranil jsem opět instalaci, zlikvidoval veškeré registry - asi 170 míst kde se cosi doinstalovalo a zapsalo. Přesto se vždy po nové instalaci načetly uživatelské hodnoty a načetl se poslední projekt. To bylo divné. Nezbylo tedy než uvádět veškeré nastavení - krok za krokem do Defaultního stavu - vypadá to, že by to mohlo souviset s nastavením Preview Device, kde jsem nikdy nic nenastavoval. Po nahození Defaultního stavu zde - náhled najednou běžel. Nyní je tam implicitně nastaveno Device: Windows Graphics Card - co tam bylo předtím jsme si nevšiml, ale zřejmě s tím souviselo nahození GPU nastavení a instalace ovladače Nvidia - asi to bylo něčím přepsáno....

UFF - tak snad to třeba časem někomu pomůže...
Odpovědět
  • Informace
  • Kdo je online

    Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host