rendering sony vegas 12

Odpovědět
dandator

Mám problém s renderingem v sony vegas 12 .Renderování se mi nerozjíždí,zůstává na nula procentech.Nemůžu přijít na to kde se stala chyba.Před tím jsem několik projektů dokončil.Chyby v nastavení?
Romolus
Příspěvky: 1751
Registrován: 26.05.2010, 10:08
Kontaktovat uživatele:

Já měl takový problém, jen při nespecifickém formátu videa a tím spojeným nevhodným nastavením parametrů pro renderování.
dandator

Video co chci renderovat je ve formátu MOV.sfk parametry nastavení jsem zkoušel různé.Podivné je to,že když zkusím zrenderovat nový projekt,třeba jen kousek tak se to rozjede.Není možné,že přerušení renderingu před dokončením to nějak pokazí (což jsem udělal) zkusil jsem kousek a když to frčelo,přerušil jsem a dostříhal video.Potom jsem rendering už znovu nerozjel.
Romolus
Příspěvky: 1751
Registrován: 26.05.2010, 10:08
Kontaktovat uživatele:

S MOV formátem nemám žádnou zkušenost. Podle toho, co píšete může být opravdu malá chybička, která brání řádnému renderování. Takhle na dálku to bohužel nejsem schopen rozluštit. Já bych si stejný projekt uložil jako, aby se mi utvořila identická kopie, jen s jiným názvem a s tím bych začal pomalu experimentovat. Například bych postupně odmazával části projektu a vtom stavu je potom vyzkoušel renderovat. I své pokusy si můžete ukládat jako..., s postupným číselným označením. Tak se můžete propracovat k tomu, že chybu objevíte a bude možné ji napravit či eliminovat. Hodně štěstí.
steviezah
Příspěvky: 1735
Registrován: 22.03.2010, 12:00
Kontaktovat uživatele:

Soubor ve tvaru MOV.sfk nelze v ničem exportovat.Přípona sfk je pomocný soubor.
nebo informace o souboru nebo pravděpodobně název projektu Vegas, ale to nevím.
S Vegasem nepracuji
Správný tvar MOV souboru, což je soubor vytvořený pomocí Quick Time(Apple) je takto:
Název souboru.MOV , cokoliv jiného není video soubor.
Viz např.můj screen, video má pouze příponu MOV, kdežto pomocný soubor má tentýž
název. ale za příponou je tečka a popis ewc.
[attachment 750 mov.PNG]
Přílohy
mov.PNG
mov.PNG (150.18 KiB) Zobrazeno 1628 x
dandator

Chyba nalezena.Měl jsem zapnuté 3D u 2D titulků,zřejmě to renderování vadilo.Pracuju s Vegasem chvilku (Pinnacle veterán) tak je to boj. :)
steviezah
Příspěvky: 1735
Registrován: 22.03.2010, 12:00
Kontaktovat uživatele:

Zkoušel jsem Vegas, ale nesedl pro mě jako vhodný, přesto, že je to asi nejrozšířenější
editor.Přešel jsem na Edius, ale stejně dělám většinu projektů v PS 16.
Edius používám na složitější úpravy obrazu.
Ale k věci:
Pokud vadí 3D u 2D titulků tak si to ještě jednou ověř a dej tu o tom post.


Naposledy oživil Anonymous v 26.01.2021, 19:57
Odpovědět
  • Informace
  • Kdo je online

    Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host