Úprava videa ve formátu .MTS (z videokamery Sony)

Odpovědět
interpreter
Příspěvky: 1
Registrován: 22.12.2012, 07:38
Kontaktovat uživatele:

Dobrý den,
chci se zeptat, máte někdo zkušenost s úpravou videa ve formátu .MTS? V jakém programu lze toto video střihat a vložit titulky?
Potřeboval bych poradit od někoho zkušenějšího. Koupil jsem si videokameru Sony HDR-XR160E a po natočení videa jsem potřeboval video upravit - ořezat a otitulkovat. Pořídil jsem si program Pinacle Studio 14, ale v něm video nejde otevřít, jelikož je ve formátu .MTS. Zkoušel jsem ho tedy otevřít v programu Nero Vision, ve kterém jsem už pracoval. Tam otevřít jde, ale video totálně ztratí kvalitu. Je rozmazané a nedá se použít. Přitom video je velice kvalitní, natočené ve vysoké kvalitě. Obrátil jsem se na podporu Sony a tam mi doporučili program Sony Vegas, který si však musím dokoupit. Dále prý existuje program Play Memorie Home. Bohužel ani jeden z těchto programů nebyl na CD u videokamery.
Za odpovědi předem děkuji.
Miroslav Polner

Dobrý deň, mts súbor som skúšal v Pinnacle 16 a tam prehrať ide. Skúste si stiahnuť trial verziu a vyskúšať. Ešte je možnosť video prekonvertovať na iný formát .
Styf
Příspěvky: 59
Registrován: 14.02.2012, 15:55
Kontaktovat uživatele:

Dobrý deň, mts súbor ide bez problémov v Avid štúdiu.Ja mám dva kamery Sony a všetko ide ako ma.
Dodo

Súbor mts z mojej kamery sony hdr-cx130 bez problemov v 14-ke otvorim, no video z karty stiahnem cez externe zariadenie, kameru 14-ka vidi, no video poloýžky nie :(
Externe zariadenie mam dokovaciu stanicu All in 1 Docking, no su aj rozne externe HDD so vstupmi na karty (napr.Akasa).


Naposledy oživil Anonymous v 21.01.2021, 19:25
Odpovědět
  • Informace
  • Kdo je online

    Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host