vypínání zvuku

Fórum k programu Avid Studio
Zamčeno
jarek

Lidi pomocte proč se mi stává to.že v avid studiu se me uplne vypne zvuk a jak ho zase zapnout spátky..všechny videa jedou bez zvuku jak je to možné co to spůssobuje?
Miroslav Polner

Neviem presne kedy sa vám to prejavuje,či vám zvuk nejde hneď alebo sa vypne počas prehrávania. Ak nahrávate HD tak zvuk je oddelený od obrazu,pozrite si v akom adresári msa nachádza. Bolom by dobré bližšie popísať ako sa to chová.
jarek

zvuk se vypne počase........když mám rospracovanej projekt tak ukazatelé zvuku ukazují že zvuk jede,ale přitom nejde nic slišet jinak všecky zvuky v jiných přehrávačích jedou normálně.........stalo se mě to potřetí už a dycky jsem to musel přeinstalovat..
jarek

je možné,že se někde nechtěne vypl zvuk a nebyl bych si teho věděom?
jarek

po celovečerním pátráním jsme přišel na poblém u vist a win. 7 se stává, že sám se stlumí zvuk ..program musí bejt otevřenej a kliknutím na pravím tlačítkem miši na reprotuktor v pravím roho obrazovky dáme otevřít směšovač hlasitosti a tam zvuk opravit.....ale program musí bejt otevřenej...
Miroslav Polner

Ono to môže ovplyvňovať aj iný soft. Inak už som sa stretol keď zvuk vždy sťahoval skype.
Zamčeno
  • Informace
  • Kdo je online

    Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host