Avid Studio

Fórum k programu Avid Studio
Zamčeno
steviezah
Příspěvky: 1735
Registrován: 22.03.2010, 12:00
Kontaktovat uživatele:

Proč externí?Nemáš volný slot PCI?Na jakém systému to provozuješ?Moje zkušenost je,že integrovaná zvukovka zatěžuje systém a je lepší zvukovka samostatná.Stačí nějaká kompatibilní Sound Blaster certifikovaná pro Win 7,ale i když jsem si takovou našel,přesto jsem ji 2x měnil až mi do systému sedla od Geniusa za 500,-
Mirek P

Jo sorry, myšleno externí jako neintegrovaná - čili do PCI... jen aby fakt pomohla, abych ji nekoupil zbytečně...
evik

Ještě bych zkusila pohrát si s výstupem a změnila třeba PCM na jinou kompresi. Je nutné dělat export v AVCHD HD (HDD), protože s tímto výstupem jsou tady na fóru nějak problémy, nestačil by MPEG2 1080p ?
Romolus
Příspěvky: 1750
Registrován: 26.05.2010, 10:08
Kontaktovat uživatele:

Kupte si prostě integrovanou Creative X-fi a máte po problému. Nechápu rady Evik, která sama přiznává, že AS ani neměla v PC. Zvukovka je kolem tisícovky. MartasKP tu sice někde oponoval, že zvukovka na desce stačí, ale z vlastní zkušenosti tvrdím, že tomu tak není. Ten ostatně používá soft Eidus 5.5, ale rád radí k PS. Poslouchejte toho, kdo co vyzkoušel a ne, co by mohlo pomoci. Kdyby byly v pr..... ryby...

Bože, aby si někdo nemyslel, že někoho shazuji. ANI NÁHODOU!
Milan

V minulých Pc jsem měl vždy samostatnou zvukovku a nyní na novém Pc mám zvukovku integrovanou. Nevidím žádný rozdíl jedině snad to že mi chodí zvuk na Adobe Premiere 9 CZ bez problému na rozdíl od Romoluse který má s tímto programem problémy.,
steviezah
Příspěvky: 1735
Registrován: 22.03.2010, 12:00
Kontaktovat uživatele:

Netřeba rozdmýchávat vášně :-) ,ale integrovaná zvukovka není opravdu to pravé ořechové.Vyzkoušeno nejen mnou,ale i renomovanými odbornými periodiky,namátkou CHIP.Jestli to najdu ,někam to pověsím,časopisy už nekupuju,jenom DVD s PDF.Adobe premieru už jsem si na paškál vzal,hlavní problém u tohoto softu je v tom,že potřebuje po startu být připojená k netu.A už vidím ty protažené pysky jak na chalupě oznamuju dneska video dělat nebudu není net:-)
Nevím jestli pomůže změnit kompresi PCM ve vlastním nastavení,spíš bych tipoval problém v AS nebo problém s hardwarem.S tím jsem se už setkal,integrovaná zvukovka sice přehrála 256 Kb/s zvuk,ale pokud jsem nastavil víc jak 128 Kb/s při exportru bylo po zvuku.
Alexd
Příspěvky: 1
Registrován: 08.07.2011, 12:40
Kontaktovat uživatele:

I ja používam k editácii videa PWD9 a bol som s ním spokojný až do nedávnej aktualizácie oper. systému windows. PWD9 mám nainštalovaný na PC so základ.doskou Gigabyte GA-P55-UD6, s procesorom iCore5, 8GB RAM, grafikou ATI Radeon HD 5850 a so samostatným HDD len na prácu s videom. Na PC mám Win7 64bit. Začalo mi "mrznúť" renderovanie videa a bolo jedno do akého formátu, resp. nosič som ho chcel dať (súbor, DVD, BD-R). Niekedy PWD9 vyrenderoval 22%, inokedy 26 alebo i 56% a dosť. A takto to blblo i u videa dĺžky 8 minút. Nakoniec som naformátoval HDD a preinštaloval oper. systém, pričom som si dal záležať na riadnu aktualizáciu všetkých ovládačov. Nezabudol som ani na kodek pre grafickú kartu - AMD Media Codec Package. Na tzv. čistý systém som nainštaloval PWD9 a nepomohlo to ... Takže teraz mi iné neostáva, iba čakať či firma Cyberlink ponúkne nový update ...
Romolus
Příspěvky: 1750
Registrován: 26.05.2010, 10:08
Kontaktovat uživatele:

pro Alexd: Zkusil jste poslední aktualizaci ze stránek Cyberlinku? Nebo naopak máte-li ji, zkusil jste to bez ní? Nemůže se stát, že je Vaše kopie PD9 je nějak poškozená? Zkuste si jí stáhnout znovu taktéž ze stránek Cyberlink. Možná něco z toho pomůže problém vyřešit.

Příště bude lepší psát přímo do vlákna Power Director 9. Zde je vlákno AVID STUDIO.
Miroslav Polner

No určite by som nepoužíval integrovanú zvukovú kartu. Mám v PC dosku Audiophile 192 od M-Audio ale stačí aj lecnejšia verzia 24/96. Pokiaľ som používal integrovanú zvukovú kartu, stávalo sa, že sa niekedy zvuk rozchádzal s obrazom a po osadení zvukpvkou nemám so zvukom žiaden problém nakoľko tieto karty majú nízku latenciu čo je pre import aj export zvuku dosť dôležité.
Nedbal

Poradí mi někdo jak přetáhnou hudbu na pozadí z CD nebo DVD v Avid Studiu?
Děkuji za radu.
s pozdravem "fan"
Zamčeno
  • Informace
  • Kdo je online

    Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host