Avid Studio

Fórum k programu Avid Studio
Zamčeno
steviezah
Příspěvky: 1735
Registrován: 22.03.2010, 12:00
Kontaktovat uživatele:

Přímo to nejde,je třeba použít soubory mp3 nebo wav.
plukovnik

Celkom jednoducho, použiť audiograber http://downloads.zoznam.sk/program/audiograbber-14

auložiť na dosk a potom priamo z adresára vložiť do programu.
Hil1
Příspěvky: 29
Registrován: 24.09.2008, 19:13
Kontaktovat uživatele:

tak pánové chvíli jsem si pohrál s AS a ejhle při vložení MP3 - zakoupit klíč no to snad néé, to si po zakoupení tohoto studia musí uživatel ještě dokupovat další klíče aby mu vše makalo jak má, zlatý Corel
Hil1
Příspěvky: 29
Registrován: 24.09.2008, 19:13
Kontaktovat uživatele:

před nějakým časem jsou to asi dva roky, jsem musel bohužel kvůli nestabilitě, rozpínavosti a nutnosti časté přeinstalece celého complu odejít od PS, hledal jsem něco stejně stravitelné jako bylo PS a tak jsem utekl ke konkurenci Corel video studio a naprostá spokojenost, obdobné prostředí, větší rychlost, stabilita a hlavně stejně příjemné uživatelské prostředí. Jak jsem uvedl dělám v něm již delší čas a bez problémů, i přesto mne lákalo asi jako každého ošahat si neco více "profi" a tak jsem opět i po přečtení celé zdejší diskuze sáhl k firmě avid a už jsem opět tam kde jsem byl s PS moc a moc mě to mrzí, o co jim vlastně jde, to nechápu. Nerad bych se dotkl příznivců PS ale právě proto, že je tolik uživatelů je od uvedené firmy neseriozní, že se musí čekat na opravné balíčky, kterých je síla, u Corelu zatím za celé období funkce X2 pouze jeden! a to jenom k odstranění drobných problému s compakt. sedmičkových oken, žádné klíče, žádné problémy vše maká jak má, snadný a rychlý střih, přechody ty nejdůležitější možnost 6 vidostop a celá řada užitečných záležitostí, pouze chybí tzv. koláže ale pro mne zcela dostačující a krásně jednoduchá tvorba menu.
Miroslav Polner

No neviem akú verziu AS máte ale mne to ide normálne, vkladám všetky obrazové aj zvukové formáty, mám originál AS s update 1.1. Mimo efektov Vitascene už nemám problém, možno ešte titulky keby dotiahli lepšie.
Hil1
Příspěvky: 29
Registrován: 24.09.2008, 19:13
Kontaktovat uživatele:

1.0.0.2804
steviezah
Příspěvky: 1735
Registrován: 22.03.2010, 12:00
Kontaktovat uživatele:

Současná verze je 1.1.0.2887
Klíč na MP3 netřeba dokupovat,je třeba pořídit legální verzi a tu na netu zaregistrovat.Nebo pořídit z ověřeného zdroje non origo.
Co se týká Corelu,tak ten těch oprav měl taky dost.Ale to jenom konstatuju,polemizovat o tom nemusím.Z poslední doby patch na 50p.Doporučuji počíst něco zde:
http://www.tvfreak.cz/forum/showthread.php?t=28606
V současné době si netroufám tvrdit bez důkladné znalosti jakéhokoliv videoeditoru,že je něco špatně nebo nefunguje.Obvykle se toto tvrzení zakládá na znalosti jednoho programu a jeho porovnávání.Mohu potvrdit,že je to špatně.
Doporučuji přečíst něco zde a zjistíte,jak že jsem se blamoval.
http://www.tvfreak.cz/forum/showthread. ... 880&page=4
Důvod je prostý.V manuálu všechno není a že lze změnit nastavení zobrazení v timeline jsem si nějak nepřipustil.Doporučuji přečíst od začátku celé.
Můj názor:hodnotit videoeditor po několika zkouškách je velmi scestné a když porovnáte jednotlivé recenze z odborných periodik a webových fór,o moc více než je ve specifikaci daného programu se nedozvíte.
Není dokonalého videoeditoru,každému vyhovuje něco jiného,každý si vybere podle sebe.
Ale je třeba se rozhodovat na základě důsledné analýzy a toho jaký hardware mám k dispozici.
Dále je třeba vzít potaz co se od programu očekává a k čemu jej budu používat.
Hil1
Příspěvky: 29
Registrován: 24.09.2008, 19:13
Kontaktovat uživatele:

ano plně souhlasím, děkuji za radu po upgrade na novější verzi vše ok alespoň co se MP3 týká, jestli AS bude makat jak má budu jenom rád, také se rád učím, a pro všechny klidně mi tykejte nemám možnost ověřit Váš věk a tak si to troufnu navrhnout já jsem Petr )))) dík. všem nám jde o to aby náš koníček byl co nejkrásnější a proto ta píle a občas i okamžiky sklamání, to k tomu patří .
Hil1
Příspěvky: 29
Registrován: 24.09.2008, 19:13
Kontaktovat uživatele:

mám problém občas se mi stane že vůbec nejde zvuk, nevím jestli ho nechtěně nevypni zatím jse na o nepřišel po znovuspuštění vše normál tak nevím.
Miroslav Polner

Neviem akú zvukovku požívaš, občas sa stane , že pokiaľ je využívaná zvukovka integrovaná na základnej doske tak to občas robí problém, ja som to vyriešil požitím karty M-Audio Audiphile 192 ale stačí aj lacnejšia verzia 24/96 a nemám žiaden problém. Predtým sa mi občas távalo, že zvuk nesinchronizoval s obrazom alebo sa po čase rozišiel, požitím zvukivky sa tento a aj iný problém vyriešil, teda aspoň u mňa. Väčšinou to môže spôsobocať latencia atá je u integrovaných zvukoviek pomerne veľká a AS na to dosť reaguje.
Zamčeno
  • Informace
  • Kdo je online

    Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host