kaz před efektem přechodu

Fórum k programu Avid Studio
Zamčeno
vitoria1
Příspěvky: 9
Registrován: 17.06.2012, 19:53
Kontaktovat uživatele:

Zdravím všechny,
prosím vás o radu. Mám PS 16 ultimate. vytvořím disk kde mám menu, videa s přechodama a titulek a po exportu dám vytvořit obrázek a po zhlédnutí je vše O.K. jen před přechodem tam na vteřinku problikne šedé kolečko, není to před každým, ale většinou jo. Neví někdo kde dělám chybu? A jak to odstranit? Děkuji za odpovědi.
kamera11
Příspěvky: 376
Registrován: 09.06.2012, 00:42
Kontaktovat uživatele:

XXX
vitoria1
Příspěvky: 9
Registrován: 17.06.2012, 19:53
Kontaktovat uživatele:

No právě, že jsem tu nikde rozumné vysvětlení nenašla, tak jsem to zkusila, jestli na to už někdo nepřišel. Přechody jsem zkoušela dávat postupně video za videem a i jsem zkoušela dát na časovou osu první všechny videa a pak dodatečně přechody a problém byl pořád stejný. PS 14 mi dost padal, tak jsem přešla na PS 16 a ten je stabilní, jen mi dělá zase takovou paseku u těch přechodech a není to u všech ale cca 70% jo. Právě se moje zpracování videi líbí dost známím a chtějí abych jim to dělala i pro ně. Ale nemůžu jim to dělat dokud to nebudu mít stopro. Dost mi to štve, protože jsem u PS prostředí spokojená a nerada bych přecházela k jiným střihovým programům.
vitoria1
Příspěvky: 9
Registrován: 17.06.2012, 19:53
Kontaktovat uživatele:

Omlouvám se, už jsem to dala do pinnacle 16, jestli to tu může správce smazat. Děkuji.
Zamčeno
  • Informace
  • Kdo je online

    Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host