Magix HD

Odpovědět
Otakar
Příspěvky: 358
Registrován: 20.09.2011, 20:50
Kontaktovat uživatele:

Zdravím,takže snad přeinstalace pomohla,protože to zatím funguje šel i načíst project až do posledního uloženého a rozdělaného.Proč k tomu ale došlo to netuším
uvidíme,když se bude pokračovat dál na stejném projectu zda dojde k opětovnému naboření.
Opravdu nikdo ještě nedělal project pro BluRay.
steviezah
Příspěvky: 1735
Registrován: 22.03.2010, 12:00
Kontaktovat uživatele:

Hm, vidím sám voják v poli.Kdysi jsem měl takový problém s X 3, ale já si to nepamatuju co se tenkrát stalo.
Taky mi něco nabořilo systém a bylo to po instalaci tohoto programu.Já to neřešil a reinstaloval
jsem systém ze zálohy.
Otakar
Příspěvky: 358
Registrován: 20.09.2011, 20:50
Kontaktovat uživatele:

Zdravím,se synem jsme zatím s tímto softem spokojeni udělá vše od A-Z.Nebýt toho posledního výpadku tak opravdu naprostá spokojenost navíc mám v záloze nainstalovaný
Magix X4 a tady není veliký rozdíl Magix Premium a X4 - základní věci jsou u obou stejné takže to X4 jistí.
steviezah
Příspěvky: 1735
Registrován: 22.03.2010, 12:00
Kontaktovat uživatele:

Měl jsem nainstalovanou trial X4 a vypadalo to opravdu dobře.Líbilo se mi to.
Ale já jsem tvor nevděčný, jak v softu není co bych si představoval, nebo jde
udělat podle mně nějak krkolomně tak ztrácím zájem a nesnažím se tomu
přijít na kloub.
Proto taky momentálně hledám jjestli DVD Architect bude vhodný
stand alone aplication pro mastering z ostatních softů.Vypadá to, že ano, ale musí
se splnit nějaké podmínky.
Ale už se mi přestává líbit jakým způsobem probíhá finální render :D.
Otakar
Příspěvky: 358
Registrován: 20.09.2011, 20:50
Kontaktovat uživatele:

Zdravím,ano render by mohl být udělaný lépe.BlueRay jde nastavovat detailněji ale export by měl být udělaný lépe a větší výběr.Já jsem udělal několik projektů
do mp4 pokaždé s nastavením na HD Quality 2 a mpeg4 a v Mediainfo mě to u každého souboru zobrazilo rozdílný datový tok a někdy 25p a jindy 25,025p.
Nevím podle čeho se to vlastně řídí.Zkusil jsem pak z těchto asi 6x mpeg4 zhotovit BlueRay jak v Magixu tak i v Ediusu ale vyhodilo mě to pokaždé v obou softech chybu a renderování skončilo.
Pořídil jsem vytvořit z těchto mpeg4 BlueRay až v multiAVCHD,který vytvořil strukturu bez problémů a bez nějakého nového přepočítávání.
steviezah
Příspěvky: 1735
Registrován: 22.03.2010, 12:00
Kontaktovat uživatele:

Jojo to je ono.
" Nevím podle čeho se to řídí a pokaždé je to jinak"
Tohle už jsem dnes definitivně vyřešil.Našel jsem si jaký export má přijít do DVD Architecta a mastering dělám v něm.
Edituju už jenom v Ediusu.
Je škoda, že DVDA nemá přímo volbu do AVCHD disku, ale snad to časem objevím, protože si myslím, že volbu to sice přímo nemá
ale export bude možný pro AVCHD DVD.
A než na to přijdu a budu to opravdu moc potřebovat, nasázím hotové sestříhané soubory do timeline Avidu, vyberu si nějakou
šablonu a vyexportuju to do obrazu AVCHD DVD z něho.To Avid umí, jenom nesmím chtít dělat něco co v menu neumí.
Romolus
Příspěvky: 1750
Registrován: 26.05.2010, 10:08
Kontaktovat uživatele:

Váš příspěvek Stevie patří spíše do nového téma, které jsem vytvořil, jako odpověď na vaší připomínku zde o DVD AVCHD.
Otakar
Příspěvky: 358
Registrován: 20.09.2011, 20:50
Kontaktovat uživatele:

Prosím o přesun dotazu z Pinnacle do Magixu k té černé mezeře mezi upravenýmy klipy.Tady je ještě screen
[attachment 587 ScreenshotMAGIXMovieEditPro2012-04-24_13-04.jpg]

Pokud ten druhý klip přiřadím na další osu dojde ke správnému přichycení tam již mezera nevznikne a pokud začnu ten druhý klip na stejné ose natahovat dojde již k prolínačce a nebo ke vzniku té mezery.
Přílohy
Screenshot MAGIX Movie Edit Pro 2012-04-24_13-04.jpg
Screenshot MAGIX Movie Edit Pro 2012-04-24_13-04.jpg (263.85 KiB) Zobrazeno 1824 x
Otakar
Příspěvky: 358
Registrován: 20.09.2011, 20:50
Kontaktovat uživatele:

To steviezah
Zdravím,měl bych na Vás prosbu.Na ulozto jsem nakopíroval tři soubory.U souboru BD s H264 v Magix 18 i v Magix X4 mě bohužel po vyrenderování občas mírně cukne ve vyhotoveném videu.Jak jsem zjistil dochází k tomu v místech kde se pohybovalo s kamerou a přitom originál z kamery také připojené sekvence jsou v pořádku.Pokud to samé uložím v Magixu jako BD s mpeg tak je obraz v pořádku tato výsledná sekvence je také připojena.
V projektu nastavuji 1920x1080 24p /další možnosti jsou pouze pro i/.Při natahování sekvence do osy se to zeptá zda chci convert /dojde k nějakému convertování/ a nebo ignore.Zkoušel jsem oba způsoby ale v konečném výsledku se to stále cuká při použití výsledného nastavení 1920x1080 24p H264.
Nemohu bohužel na to co to cukání způsobuje přijít.Pro BD s mpeg je počáteční nastavení stejné a výsledné je 1920x1080 25p Mpeg.
Zvuk je převeden z originálu z kamery z 5.1 na stereo.Kodek pro H264 je v softu MainConcept v Magixu 18 v.8.5 a v Magixu X4 9.1.Pokud bude potřeba něco bližšího objasnit tak upřesním.
Mohl by jste mě prosím Vás poradit co je špatně.Díky.

Originál sekvence z kamery Sony
http://www.ulozto.cz/xrD7iyu/drive-e-zip

BD video s H264
http://www.ulozto.cz/xECtjTK/pokus-1-h264-zip

BD video s Mpeg
http://www.ulozto.cz/xSH14s7/pokus-2-mpeg-zip

Heslo:Otakar

Pouze doplním dělá to u mě i u syna a jak u základní verze tak i u verze po dvou update.
Romolus
Příspěvky: 1750
Registrován: 26.05.2010, 10:08
Kontaktovat uživatele:

Dle mých zkušeností se mi to ve Vegas, když jsem se pokoušel udělat z 25p videa 24p stávalo také. Obraz byl v pořádku do chvíle, než se kamerou pohybovalo do strany. Potom to občas cuklo. Přikládal jsem to tomu, že se při renderingu vynechává nějaký snímek s tím je tento problém ve finále způsoben. Při převodu do 50i a ani originál soubory tento nešvar nevykazovaly.
Odpovědět
  • Informace
  • Kdo je online

    Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host