Nový - MAGIX Movie Edit Pro 2016

roman51
Příspěvky: 362
Registrován: 09.03.2012, 17:54
Kontaktovat uživatele:

Tak jsem ze zvědavosti přepnul na v.2015, kterou mám legálně a tam je to ještě horší. Při přetažení .m2ts a .ts program spadne, .avi se také nedá přetáhnout.
Kodeky by se nechaly naistalovat, ale za peníze. Mám verzi Plus, ty máš asi Premium a tak tam jsi asi kodeky měl. To je asi ten rozdíl mezi Plus a Premium.
Otakar
Příspěvky: 358
Registrován: 20.09.2011, 20:50
Kontaktovat uživatele:

Zdravím já mám verze premium.U 2015 codeky také nebyly ale nechali mě je doinstalovat z internetu a pak jak jsem již psal u 2016 mě je nechtějí nechat doinstalovat ale já jsem našel jejich umístění ve v.2015 a pouze jsem je zkopíroval do 2016 a je to funkční.
Jinak se tam z toho umístění jak jsem již uvedl výše dá stáhnout free download extra content a tam je další menu,efekty atd.
Je toho hodně a ukládá se to do dokument setings a odtamtud se dají jednotlivé soubory nainstalovat,uložit pro příští instalaci a nebo nechat nainstalovat hned po stažení automaticky.
[attachment 1078 Beznzvu.jpg]
Přílohy
Bez názvu.jpg
Bez názvu.jpg (261.98 KiB) Zobrazeno 1409 x
Otakar
Příspěvky: 358
Registrován: 20.09.2011, 20:50
Kontaktovat uživatele:

Zdravím nainstaloval jsem na zkoušku Magix movie edit premium 2017 a tam je možnost exportu do HEVC /měl to již takě Magix 2016/
ale píše to,že je potřeba codek 265 HEVC tak jsem to hledal u Magixu ale nikde jsem to nenašel.Ví někdo něco bližšího kde to hledat.
Něco jsem našel tady
https://www.magix.info/de/forum/magix-v ... --1185016/
ale pořád nemohu najít ten Magix shop kde by snad měl být ten codek umístěn ke stažení.
Odpovědět
  • Informace
  • Kdo je online

    Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host