MPEG Video Wizard DVD

Odpovědět
Dan-214

Dobrý den , máte někdo zkušenosti s tímhle programem ? Trochu jsem se s ním seznámil a přijde mi velmi logický a docela fajn. Přemýšlím že bych si jej koupil .
Laďa
Příspěvky: 266
Registrován: 22.02.2014, 10:23
Kontaktovat uživatele:

Používám jej jen na soubory, co mě nahraje set-top-box. Umí to bez rekomprese. Jinak mě moc nesedl.
Trenkymo
Příspěvky: 1
Registrován: 25.10.2012, 12:27
Kontaktovat uživatele:

Je to velmi dobrý program! Co se týka práci s nahravkamí z TV přes set-top-box, je nejlepší!!!A pak jsem ho použival když jsem převáděl video z VHS do MPEG-2. ŽADNÝ JINÝ PROGRAM nebyl schopný udělát synchron videa s audiem (bylo hodně dropů,jinymí slovy - špatné snimky). Je to velmi stabilní a jednoduchý program, který umí spousta věci co neni v profi programech!!! Mám ho v každém PC a taky na každé flešce, ve složce Soft portable (totiž mám ho i ve verzi Portable) Nikdy nezklámal! Doporučují všem!!! Jinak pracuji v Sony Vegas. :)))
tomil2002
Příspěvky: 1
Registrován: 22.11.2014, 18:09
Kontaktovat uživatele:

Je vynikajicí , používám jej od roku asi 2006. Prostříhání a uložení nějakého tv filmu nahraného na flešku je otázka chvilky s tím jsem začínal.Potom jsem jej začal používat pro střih kamery a postupně jsem se s ním seznamoval. Naprosto ideální byl pro moji videokameru Samsung SMX-F40 , to bylo SD rozlišení , to byl "frčák" po odpoledním výletu chvilka u kompu a už to bylo na tv nebo v pc k dispozici hotovo včetně doozvučení odstranění poryvů větru třeba podmalování muzikou atp. Taky jsem jej používal a používám když chci poskládat prezentaci s fotek , otitulkovat podmalovat hudbou a hodit to na DVD.Musím ale popravdě napsat že jsem objevoval všechny možnosti postupně , dnes je to už 7-8 rok co jej užívám a teprve nedávno jsem si všiml že nahrávku lze zpomalit nebo zrychlit ... . ( doporučuji začínajicím podívat se na návody na youtube ) Míval jsem kdysi pro tuhle funkci nainstalovaný jiný editor který jsem dostal ke grafické kartě nějaký ShowBiz DVD ale jinak nic moc prg. S přechodem na HD a FullHD jsem se začal seznamovat s dalšími , Avidemux znám už dlouho a Powerdirector taky , nedávno jsem ale získal k HW verzi tuším 11 tak v ní taky něco dělám jinak ještě mám v pc Videopad od NCH a je to rovněž velmi bezva program , má free verzi pro nekomerční užití a jinak lze zakoupit od 39 dolarů.
V práci jsem si pohrával s Pinnacle ale nebylo to svižné , nudná práce , možná slabé pc nevím , nesedělo mi to.Ono to je vše o zvyku , ale ještě k tomu Womble když dělám video 720p / 50 v tomhle nastavení nejraději točím tak na střih a rychlost je Womble zase absolutně nejlepší . Šipka vpravo šipka vlevo a ono to nádherně bez prodlevy reaguje po snímcích takže najít snímek kde střihnu je hračka v Powerdirectoru se mi to chová divně , nic , nic , potom skok .... . Tedy u Powerdirectoru je to tečka a čárka ne šipky.Osobně na Womble nenechám dopustit rovněž tvorba DVD je otázkou chvilky včetně kapitol , sekvencí a funguje to bezchybně.Zajímalo by mě jaké máte vy zkušenosti u Womble s HD videem.Já jsem se dokonce zbavil kamer které nahrávají jen 1080i a ještě avchd. Tam jsem měl jenom problémy a např. Womble je nechtěl vůbec a v Powerdirectoru to trvalo "věky" než se nahrávka po střihu uložila a je jedno v jakém formátu.Powerdirector má sice technologii SVRT ale ta funguje jen když už to prg. "přežvýkal" a člověk v tom znova něco dělá.Rád bych otevřel diskuzi k tomuhle programu , zajímaly by mě názory jiných uživatelů .Popravdě televizor poslední léta užívám jen k zobrazení vlastní tvorby :) jinak mi stačí monitor :) Úplně se asi neorientuji ani v tom jak se lcd tv chovají k prokládanému videu , osobně se prokládanému videu raději vyhýbám.Moje kamera umí 1080i , ale nepoužívám tohle rozlišení. Zdá se mi to jako krok zpět s komplikacemi , dlouhou dobou zpracování a navíc je kontoverzní kompaktibilita pc / tv . Osobně budoucnost vidím jen v progresivním videu . Měl jsem k dispozici takový videozápisník Kodak Zi10 tuším a ten uměl 1080p kolik snímků už si nevzpomínám , ale to video bylo tak hezky plynulé jak na tv , tak i na pc .Tak mě jenom napadá proč nějaké komplikované avchd 1080i které je obtížné zpracovat a kontroverzní celkově.


Naposledy oživil Anonymous v 23.12.2020, 21:18
Odpovědět
  • Informace
  • Kdo je online

    Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host