Nový - MAGIX Movie Edit Pro 2015

Šány
Příspěvky: 55
Registrován: 15.04.2011, 09:08
Kontaktovat uživatele:

Zdravím,
no jestli ten pán co jsme u něho testovali má připojení od UPC nevím ale stejně se ho na to zeptám. No já jsem to taky nikde nenašel a tak jsem napsal na MAGIX. No je to zapeklité.
Dík za reakci.
Karel Brno
Šány
Příspěvky: 55
Registrován: 15.04.2011, 09:08
Kontaktovat uživatele:

Zdravím,
no to teda zírám, dnes mi přišel od Magix dlouhý e-mail s návodem jak řešit problém resp. stáhnout jejich "syscheck". To je nevím co ale začalo mě to dávat otázky a samo si to otestovalo PC a Win. Pak to chtělo odpověď na to, zda je problém vyřešen příp. jaké problémy jsou a jejich popis. Tak jsem prostě pustil Magix a ejhle ony ty mapy naběhly. Já teda zírám. No nicméně to má trochu vadu na kráse, že nevím v čem ten problém spočíval. Ten test běžel docela dlouho cca 20 min. ale jsem rád, že to vyřešilo problém. Tak tolik pro Vás všechny, kdyby jste na něco podobného narazili. Bohužel má angličtina je slabá tak jsem na jejich pokyny a rady reagoval intuitivně a ono to klaplo.
Karel Brno
Vitus

Zdravím všechny. Zakoupil jsem verzi Pro. Sedím nad tím několik hodin, jen si zatím zkouším, ale nezjistil jsem ještě jak například aplikuji několik efektů na jeden objekt. Vždy mi to udělá jen replace stávajícího efektu. Dále, jeden z důvodu pořízení byl i zde zmiňovaný HDR efekt an který jsem ve verzi vůbec nenarazil. Musí se nějak separátně instalovat?

Díky Víťa
Pali55
Příspěvky: 73
Registrován: 08.10.2013, 18:11
Kontaktovat uživatele:

1.Nainstalujte si moju slovencinu do programu - hned vam bude vela veci jasnejsich.
Slovencinu zaslem na poziadanie - mailom.

2.Spominany HDR Efekt je sucastou -v angl.verzii

Effects/Video effects/Brightness-contrast - pre jeho funkcnost musi byt video klip oznaceny na osi

V slovenskej verzii:
Efekty/Jas-kontrastne - pre jeho funkcnost musi byt video klip oznaceny na osi

A nainstalujte si dalsie doplnky do programu - angl.verzia:

V menu - Help/Free download

V slovenskej verzii:

V menu - Help/Zadarmo na stiahnutie

P.S
Ak Vam nieje nieco jasne poslite mi SZ - sukromnu spravu alebo mail.
roman51
Příspěvky: 362
Registrován: 09.03.2012, 17:54
Kontaktovat uživatele:

Ta slovenčina je výborná věc, díky Palimu jí mám! Ale jestli Vitus nemá verzi MAGIX Movie Edit Pro 2015 Plus, tak má smůlu. HDR je součástí verze PLUS, je to zřejmé i z webu MAGIXu, kde je porovnání jednotlivých verzí. Ta PLUS je dražší.
Pali55
Příspěvky: 73
Registrován: 08.10.2013, 18:11
Kontaktovat uživatele:

Tak to asi bude .HDR je ozaj iba vo verzii - MAGIX Movie Edit Pro 2015 Plus
Dalibor
Příspěvky: 3
Registrován: 01.04.2015, 16:15
Kontaktovat uživatele:

Pali55, mohu Vás požádat o zaslání překladu Magix Movie Edit 2014 Premium? Děkuji.
Pali55
Příspěvky: 73
Registrován: 08.10.2013, 18:11
Kontaktovat uživatele:

Dalibor napsal(a):
-------------------------------------------------------
> Pali55, mohu Vás požádat o zaslání překladu
> Magix Movie Edit 2014 Premium? Děkuji.

Dajte mi svoju mail adresu do Soukr.Zpravy
Zslovak

Dobrý večer Pali55,prosím Vás,nemohli by ste aj mne poslať češtinu,alebo link na Vašu češtinu do MAGIX Movie Edit Pro 2015? Ak áno,vopred ďakujem, Zdena. Email Zslovak@centrum.cz.
Dalibor
Příspěvky: 3
Registrován: 01.04.2015, 16:15
Kontaktovat uživatele:

Dobrý den Pali55, prosím Vás, byl byste tak laskav a mohl mi poslat Vašu češtinu do MAGIX Movie Edit Premium 2016? Děkuji, velký pozdrav z Moravy. Email daliborpys@seznam.cz
Odpovědět
  • Informace
  • Kdo je online

    Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host